Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [#2] [WYWIAD] HuMpleCS


Mentos

Rekomendowane odpowiedzi

Legenda:

Redaktor:Mentos

Osoba udzielająca wywiadu :HumpleCS

 

Mentos:Witaj HuMple! Znajdziesz chwilę, by udzielić mi wywiadu?

HumpleCS:Witaj. Oczywiście 

Mentos:Na początek powiedz jak masz na imię, ile masz lat oraz skąd jesteś.

HumpleCS:Mam na imię Marcin mam 20 lat jestem z małej miejscowości Chorzele.

Mentos:Czym się interesujesz?

HumpleCS:Interesuje się Sportem Cs 1.6 nie tam jakiś global offensive

no i zapominałem oczywiście  o pasji do Motocykli. 

Mentos:Masz 20 lat, tak więc z moch obliczeń wynika, Gdzie pracujesz jak można wiedzieć ?

HumpleCS:Tak zgadza się aktualnie nie pracuję ale pracowałem za 9 dni się przeprowadzam znaczy wyjeżdżam daleko 

Mentos:Wybacz ale zapytam się pracowałeś jako kto ?

HumpleCS:A wiesz co muszę Ci powiedzieć że jestem kucharzem i to bardzo mi się podoba.

Mentos:Ooo widze ciekawy zawód . Co cię do tego pociągneło ?

HumpleCS:To że zawszę lubiłem gotować jako mały dzieciak i zawsze pomagałem widocznie mi tak zostało 

Mentos:Ciekawe , ciekawe . Temat z innej beczki . 

Jak spędzasz wolny czas ze znajomymi?

HumpleCS:Czas ze znajomymi przeważnie spotykamy sie u jednego i gramy w bilarda lub bo baru wchodzimy teraz lato to idziemy na miasto 

Mentos:Czy pamiętasz najzabawniejszą historię, która spotkała Cię wraz z twoimi znajomymi?

HumpleCS:Tak pamiętam i zostanie do końca życia takich sytuacji sie nie zapomina 

Mentos:Z ciekawości jeśli mogę się zapytam jaka była ta historia ?

HumpleCS:Mogę zdradzić Ci tylko trochę wieczór kawalerski kolegi i wybraliśmy się w Polskę busem i jak wiadomo trochę sie imprezowało a jak wracaliśmy zgubiła nam się gwiazda wieczoru która zostala na stacji cpn i wracaliśmy po niego cos około 45 km 

Mentos:Haha . Ciekawe ! .

Na samym początku wywiadu wspomniałeś, że zajmujesz się Gotowaniem. Możesz nam opisać szczegóły ?

HumpleCS:Jak do tego doszłoto trochę zabawne jak można się domyśleć zbyt dobrym uczniem nie byłem a że gotować lubie to poszedłem na kucharza podoba mi się to lubię gotować i myślę ze tak zostanie teraz tylko zostało po przeprowadzce poszukać sobie pracy.

Mentos:Zmieniając temat o 180°. Jak trafiłeś na Csowicze.pl ?

HumpleCS:a wiesz co całkiem przypadkiem chodziłem szukałem serwera dla Siebie i jak dobrze pamiętam był to 2k lvl codmod który bardzo się mi spodobał. i tak się zaczęła moja przygoda na CSowicze.pl 

Mentos:Jak było z zaklimatyzowaniem się? Szybko odnalazłeś swoje miejsce na forum, czy były z tym pewne problemy?

HumpleCS:Nie problemów  nie było skoro co 2 dzień się wstawiało ss'y każdy mnie znał :d już mało osób widuje z czasów kiedy zaczynałem. wiele osób mi pomogło i dzięki nim nadal jestem z wami

Mentos:Z kim najszybciej nawiązałeś wspólny język?

HumpleCS:Hmm Jednym z nich był Botek a drugim Chesterfield

Mentos:Na forum jesteś UBT. Czy po za tymi rangami, posiadałeś inne?

HumpleCS:Niestety nie posiadałem. było to zbędne do czasu. 

Mentos:Od jak dawna pełnisz funkcję UBT na Csowicze  ?

HumpleCS:Chyba od miesiąca może więcej. Nie miałem innej rangi bo 6 miesięcy byłem w Szkocji i nie miałem czasu na granie/odwiedzanie forum.

Mentos:Jak oceniasz resztę team'u modratorów, także H@ ?

HumpleCS:Wszyscy są pomocni to trzeba przyznać wręcz o nikim nie mogę źle powiedzieć. a Co do szanownego H@ to też mogę powiedzieć że jest w porządku i widać że docenia ludzi. 

Mentos:Co sądzisz o naszej wyższej administracji RumcajsJumper Oraz IzcoN

HumpleCS:RumcajsJumper co o nim mogę powiedzieć na tyle co go znam to jest w porządku jesteśmy w tym samym wieku nawet jestem starszy o kilka dni   a o 'IzcoN mało go znam bo praktycznie wszystko załatwiam z RumcajsJumper jak do tej pory to zawsze pomógł jak było potrzeba. 

Mentos:Czy na sieci jest taka osoba, która zasługuje na wyróżnienie?

HumpleCS:Jak dla mnie każdy zasługuje kto poświęca czas na to żeby było lepiej na sieci 

Mentos:Czy jest taka rzecz na forum lub serwerach, którą byś zmienił, dodał lub usunął?

HumpleCS:W tej chwili nie ma ale często wpadają pomysły i zawsze staram się proponować coś. chociaż ostatnio nam się admini rozleniwili i mało pilnują albo ja mam takie wrażenie 

Mentos:Na jakim serwerze lub serwerach Csowiczów można Cię spotkać?

HumpleCS:CodMod 401 lvl / 601 lvl i mam nadzieję że zaraz na 4001 lvl oraz cały czas jestem na ts3

Mentos:Na forum znany jesteś pod nickiem HuMpleCS. Czy na serwerach także?

HumpleCS:Na Forum mam nick HumpleCS a na serwerach HuMple.

Mentos:Na koniec chciałbym zadać Ci kilka krótkich pytań, zgadasz się?

HumpleCS:pewnie

Mentos:Kawa czy herbata?

HumpleCS:Herbata 

Mentos:Pizza czy kebab?

HumpleCS:jeżeli już bym musiał pizza tak to nie jadam takich rzeczy 

Mentos:Ulubiony gatunek muzyczny?

HumpleCS:Rap i Dubstep

Mentos:Ulubiony gatunek filmowy?

HumpleCS:Filmy akcji / komedie 

Mentos:Nieubłaganie doszliśmy do końca naszego wywiadu. Chciałbyś kogoś pozdrowić na sam koniec?

HumpleCS:Tak pozdrawiam. TimeOutServer™  

RumcajsJumper Proxik   '

`Negative   i całą reszte z CSowicze.pl 

Mentos:Dziękuję za poświęcony mi czas, a nie było go mało.:dDo zobaczenia na forum i serwerach! Trzymaj się, cześć!

HumpleCS:Do zobaczenia. Cześć 

 

 

Wywiad się spodobał ? Zostaw Lubie To . Chciałbyś mieć również taki wywiad Pisz GG:47084734 ! :)

 

Bóg mi dał życie rodzice wychowali a sądowe kurwy wolność mi zabrali!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyszłość przy next wywiadzie postaraj się ze stylistyką , ortografią. Wywida mógł mieć więcej pytań. Sam w Sobie wywiad jest dobry. Postarałeś się ,ale nie do końca tak jak piszę ortografia jest do poprawy przy tym wywiadzie ,gdzie nie gdzie brakuje kroki rozpoczęcia zdania od wielkiej litery. 

To jest moja opinia nie bierz aż tego do Siebie potraktuj to jako drobne uwagi które należy poprawić by Twoje wywiady powalały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentos:Masz 20 lat, tak więc z moch obliczeń wynika, Gdzie pracujesz jak można wiedzieć ? Sam ci  napisał że ma 20lat :D aty że z  twoich obliczeń tak wynika :D

Dobra to tak moim zdaniem pytań nie jest za mało ani nie zadużo, i leci + bo ładnie napisany i dużo się dowiedziałem o humplecs :)

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Ładny wywiadziki czekamy na więcej.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Forum główneRedakcja CSowiczeWywiady"

do

"Forum główneRedakcja CSowiczeArchiwum".

     

 

 

 

                                             giphy.gif

                                             giphy (2).gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Strefa TwórczaRedakcja CSowiczeArchiwum"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie