Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Podanie na Admina - Salvatore.


Salvatore

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z forumSalvatore
Nick z gryJarek PASHA Runda NASZA
Data urodzenia31.12.1996
Link do GT z przegranymi godzinami: KLIK
STEAM ID
STEAM_0:0:48941387
Steam link: KLIK
Mikrofon [tak/nie]: Tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Nazywam się Paweł, przeżyłem 19 wiosenek, aktualnie uczęszczam do Technikum Budowlanego, w następnym roku piszę Maturę. W Counter-Strike`a gram około 10 lat, z czego 7 w miarę systematycznie. W wolnym czasie posłucham Disco Polo, obejrzę film, lub serial (The Vampire Diaries, The Walking Dead, Chicago Fire). Po zakończeniu Technikum planuję dostać się do szkoły Policyjnej. Więcej o mnie dowiecie się spędzając ze mną czas na serwerze/forum lub po prostu zadając mi pytania. Adminem chcę zostać gdyż widzę iż brakuje ich na serwerze. Cheaterów jest dość sporo, lub po prostu graczy, którzy kampią. Chcę zmienić aktualną sytuację na serwerze.
Składka [11zl sms | 6 zł przelew]: Niestety nie, chcę tylko odciążyć resztę Adminów oraz Opiekuna Serwera.
Reklamy forum [5 linków]:

 

lyPNLBi.png

Vwl36ZZ.gif Piszę poprawnie po polsku, a wszystkie błędy w moich wypowiedziach są celowe. Jeżeli spodobał Ci się mój temat/post lub po prostu Ci pomogłem, możesz się odwdzięczyć, klikając "Lubię To".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl [DD2+4FUN] IP: 193.33.177.54:27136Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie