Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Propozycje


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem to napisać co mnie irytuje trochę.

 

Po pierwsze to się będzie tyczyło właścicieli serwerów - Możecie na swoich serwerach dać automatycznie 5 ss nie do wyboru nie mniej nie więcej ss tylko 5 ? Ułatwi to pracę UBTeam.

 

Po drugie serwer które do nas dołączyły w HLTV 4Fun jest dalej nazwa byłej sieci.

 

Po trzecie zrobienie tabeli kar za co można otrzymać ostrzeżenie i zrobienie warnów czasowych które wygasają po danym okresie czasu.

 

Po czwarte realizacja pomysłu `Negative odnośnie punktów ostrzeżeń dla adminów. Chodzi o to by każdy z właścicieli zrobił spis adminów. I za to że się nie udzielają na forum tzn w odwołaniu danego gracza trafia 1 punkcik za to że się nie wypowiedział (rozpisał demka) , gdyż są już częste akcje że gracze czekają 24h na to żeby pograć a co się okazuje że nie rozpisują tego.

 

Po piąte zrobienie obowiązków do każdej rangi na forum.

 

Po szóste nie wiem czy będzie bunt na rangach ,ale myślę że też fajnie będzie aby osoby robiące coś na forum tzn UBTeam BL Modek itd by zrobiły 10 reklam na miesiąc na rzecz forum. Pomoże to w rozwoju sieci.

 

Po siódme zrobienie opisu co dostaje donator/vip na forum.

Po ósme wprowadzenie takiej opcji że jak ktoś miał robione więcej niż 4-5 ss i zawsze był czysty to admin ma obowiązek dania takiej osobie perma i rozpisanie demka. Dlaczego to piszę ? A ponieważ cały czas gracze mówią że.

 

Po dziewiąte może ponowna próba ożywienia FP na FB I Steam.

 

Po dziesiąte zrobienie spisu Kontaktu do Administracji tzn Właściciel, Administrator, Junior Admin ,Moderator, UBTeam, BL bo większość ludzi spami Tobie Rumcajsie o problemach które my możemy rozwiązać.

 

Myślę że to tyle jeśli coś mi jeszcze do głowy wpadnie to ,albo edytuje lub nowy temat napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za , uważam że każda z tych propozycji wniesie coś na forum i na pewno ułatwi prace niektórym osobom. :)

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie rowniez wielkie ZA. Ogarniete propozycja, wszystko ladnie ujete.

 

Gdyby te propozycje weszlyby w zycie sieci to z pewnoscia bylby wiekszy porzadek.

Plusik :)

ZAPRASZAM SERDECZNIE NA SERWER ONLY DD2!

 

91.224.117.91:27450

 

 

b_350_20_692108_381007_ffffff_000000.png

original.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za ale co do reklam myślę że 5 spokojnie wystarczą. Niestety wiele forów o tematyce cs'owskiej nie posiada działu "zareklamuj swój serwer" co jest bardzo irytujące. Zresztą takie reklamy nie dają zbyt wiele. Lepiej (moim zdaniem) bardziej zachęcić różnymi bonusami ludzi do dotacji naszej sieci :)

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jak najbardziej za. Co do HLTV to nie zobaczylem. Nazwa zostanie zmieniona. Usune ilosci ss i bedzie 5. Ja zawsze daje 5ss. lista adminow wkrotce sie pojawi. Co do 10reklam jestem neutralny poniewaz nie wchodza w to. Propodnuje reklamy na fb w grupach o tematyce cs.

Jesli podoba sie post albo pomoglem daj LUBIE TO !

31V0E61.png.d6d62d642446d82dc45f6fabd5b6407e.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za jak najbardziej
co do reklam na rzecz sieci też za a dlaczego ? niby nie wchodzą ? błąd dużo znam osób które wchodzą w reklamy i szukają odpowiedniego serwera dla siebie. a te 10 reklam na miesiąc to jest śmieszna liczba. ostrzeżenia dla adminów za brak  rozpisania demka itp świetny pomysł niektórzy mało kiedy odwiedzają forum
A co do ułatwienia kontaktu do administracji to można zrobić na forum odnośnik wypisać kto jaka ranga i kontakt tylko tak zeby było to widoczne najlepiej u góry

Edytowane przez HumpleCS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wszystko uważnie i większość możemy jakoś zorganizować. Jutro zacznę się tym zajmować.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: Poustawiałem im po 5 ssów tylko,

2: zmienione,

3: Ty się tym zajmiesz :),

4:

 

Po czwarte realizacja pomysłu `Negative odnośnie punktów ostrzeżeń dla adminów. Chodzi o to by każdy z właścicieli zrobił spis adminów. I za to że się nie udzielają na forum tzn w odwołaniu danego gracza trafia 1 punkcik za to że się nie wypowiedział (rozpisał demka) , gdyż są już częste akcje że gracze czekają 24h na to żeby pograć a co się okazuje że nie rozpisują tego.

Wpadłem na to iż to nie ma sensu tak? Będzie chciał właściciel to zdegraduje admina albo da mu jeszcze jedną szansę. Zrobiłem dział ze skargami na admina także tam będzie wszystko ładnie opisane.

5: Każda ranga ma jakieś obowiązki lecz nie są one rozpisywane publicznie. Np moderator wiesz co ma robić i wiesz jakie ma uprawnienia. Możliwe że chodzi Ci np o "Admin [sERWERA]" by np po zbanowaniu kogoś wchodził na forum i sprawdzał. To również może zrobić każdy właściciel serwera przekazując adminom informacje. Jeżeli dany admin nie rozpisze demka bo np nie umie lub nie ma go na forum to gracz dostaje UB a np admin upomnienie :)

6: Jestem za ale 5 reklam. Tak jak ktoś pisał UB nie ma sensu zawalać ich robotą + nie każde forum o kategorii "counter strike" posiada działy do reklamy konkurencji.

7: Przywileje vipa oraz donatora dodane.

8: Lipa :)

9: Już się tym zająłem. Fanpage stawiam na nogi wraz z a co do steam to napiszę temat :)

10: Kontakt zaraz będzie dodany :) "Sidebar"

 

 

Post będę edytował jak będę robił.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Prozpocyje zaakceptowane (nie wszystkie) i zrealizowane

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie