Skocz do zawartości

Zablokowane TIMEOUTSERVER SKAGRA


MoCuŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: MoCuŚ

Godzina i data zdarzenia: 21;07, 31.05.2015r
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: TimeOutServer
Powód skargi: Nie nadaje się na administratora.
Opis zdarzenia: Dostałem UB, wszedłem sobie na serwer, troszkę zdenerwowany z powodu tego, że 3 raz dostaję SS od niego. Napisałem by się ogarnąć i sprawdził pierwsze kto gra na cheatach, a nie od razu bana daje... On na to, że ogar. Napisałem, bo jesteś adminem i kozaczysz? A on " nie kozaczę, ale nie będziesz się tak odnosić " po czym dał mi bana na tydzień. :)

Czego oczekujesz: UB, ponieważ administrator się nie nadaje.

Dowody: Dowody to moje słowa i innych, którzy tam byli.
Świadkowie: Wiele świadków, ale Ziele z UBteamu także był.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze kłamiecie w skargach dlatego zabrałem z consoli to co do mnie napisałeś.

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Time kurwa. Spojrz kto gra na cheatach ...

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  A potem pierdol.

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Bo kurwa ju 3 raz od Ciebie mam SS...

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Masz adma i kozaczek ?
[VIP] *DEAD* MoCu[] :  ...
 

Po pierwsze nie jesteśmy kolegami. Po drugie że dostałeś ss to nie musisz z gębą do mnie startować bo to że staram się jak najlepiej pełnić funkcję a przez takich jak ty to mi się odechciewa to.

Po trzecie to że ktoś ma steam nie musi oznaczać że nie ma czitów.

Po czwarte twoje zachowanie jest poniżej krytyki.

I jeśli by się ktoś pytał to nie zezwalam na skrócenie bana.

Za dużo ostatnio ataków na mnie jest.

Możesz zawsze swoje komentarze zachować :)

Po za tym nie wiem czy gdzieś to jest napisane ,ale nam adminą należy się trochę szacunku.
Ciekawi mnie czy byś tak do RumcajsaJumper wyskoczył hmm ? Nie sądzę.

 

 

 

,,Po 4. Napisał Ci ktoś na u@, bo zabiłem 8 typa, z tego 5 hs i od razu wh? Nawet nie spojrzałeś. ;) POszedłeś na specta po tym jak się rozpoczęła nowa runda i dostałem od razu SS. Żeby się upewnić czy gram na cheatach, trzeba pierwsze popatrzeć na gracza a potem osądzać."
Nie muszę wejść na spec by obserwować kogoś grę. Jak zginę mogę popatrzeć -,-.

Nie dostałeś za wulgaryzmy tylko za zachowanie bo zacząłeś startować do mnie z gębą a odrobinę szacunku mi się należy. Jakby ci ktoś wyższy zrobił ss to byś nic nie powiedział.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban to ewidentnie za długi za słowa " ogarnij się " nie powinien dawać na 7 dni jak ja bym dawał bany każdemu gdy byłem adminem za słowa " ogarnij się " to nie było by komu grać. Twoje słowa za bardzo niczemu nie dowodzą, najlepiej wstaw demko i rozpisz w której minucie dał ci bana i napisałem do niego " ogarnij się " według mnie bana wo gule nie powinno być, widać że nerwowy jest admin.

 

 

/edit

 

Po tym co wstawił Time no to ban jednak słuszny ^^ ale nie na 7 dni, skrócenie bana jest możliwe ale to już zależy od innych. Nie powinieneś tak się do niego odnosić, stara się, widać, każdemu mogą puścić nerwy.

Edytowane przez Wyimaginowany
QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1. Kolegami nie musimy być, bo nawet bym nie chciał. :)
Po 2. Mam te same rozmowy. Gdzie masz tam obrazę? Że napisałem " kurwa " ? Ohh... Powiem Ci obraza. Max wulgaryzmy 30min. ;) Nie nadajesz się na admina.
Po 3. Zrobiłeś mi 3 razy SS, 3 razy wstawiałem. Cały serwer mnie tam zna, tylko Ty się mnie czepiasz.
Po 4. Napisał Ci ktoś na u@, bo zabiłem 8 typa, z tego 5 hs i od razu wh? Nawet nie spojrzałeś. ;) POszedłeś na specta po tym jak się rozpoczęła nowa runda i dostałem od razu SS. Żeby się upewnić czy gram na cheatach, trzeba pierwsze popatrzeć na gracza a potem osądzać.
Po 5. Wiele ludzi tam przeklina i takie tam pierdołki, dostają bana? ;) Nie.

Btw, Wyimaginowany. Mówiąc, że każdemu mogą nerwy puścić... To mi również, nieprawdaż ? :)


Gdyby zrobił to 1-wszy raz, owszem nie... Ziom, robisz mi po raz 3 SS... Czyż to nie jest nudne... ? -.-' Po co mam marnować sobie grę jakimiś cheatami... Mając vipa, za którego zapłaciłem u Rumcajsa... Mając tam wiele Ziomków... ? Myślisz czasem? 

Edytowane przez MoCuŚ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban na tydzień za takie coś? chyba przesada nie sądzisz?

Gracz wstawia  3 raz ss'y nie dziwię się, że był zdenerwowany.

Ewentualnie powinien dostać kicka, lub bana od 1h do 3, nie na tydzień.

Za dużo ataków jest na Ciebie? przecież to tylko gra, trochę dystansu ;)

To, że jesteś adminem to nie znaczy, że jesteś nietykalny, no bez jaj xd Nie ma to jak żądać od kogoś szacunku w grze XDD

Tyle ode mnie ;)

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wtrącę, ale kolega mnie oto poprosił.

To tak zacznę od tego że zluzujcie trochę, ( bez spin ).

Powiem krótko, i na temat. 

@[member=TimeOutServer™] Z tym banem przesadziłeś, fakt kolega zachował się nie kulturalnie, ale ban na tydzień...?  Według mnie MoCuś powinien dostać UB, i zmienić z tygodnia na 1 godzinke. A adminowi ostrzeżenie.

 

Ale TimeOut też ma rację, jak byś dostał od kogoś z wyższych rang, to byś nawet słówka nie powiedział.

Admin ma prawo zrobić ci nawet i 10x ssów, a ty jeżeli chcesz grać na tym serwerze, wbijasz na forum i wrzucasz ss'y, oraz czekasz aż ktoś z Administracji to rozpatrzy. FunnyGanja miał robione 16x ssów. I się nawet nie odezwał na ten temat.

Ty nie będziesz szanował admina, admin nie będzie szanował ciebie, wlepi ci bana, i się skończy. !

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zawsze kłamiecie w skargach dlatego zabrałem z consoli to co do mnie napisałeś.

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Time kurwa. Spojrz kto gra na cheatach ...

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  A potem pierdol.

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Bo kurwa ju 3 raz od Ciebie mam SS...

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  Masz adma i kozaczek ?

[VIP] *DEAD* MoCu[] :  ...

 

 

 

Skoro jesteś moderatorem i adminem powinieneś wiedzieć, że takie coś nie przejdzie. Ten Twój niby "dowód" może napisać każdy w notatniku. To,że jesteś adminem nie znaczy, że każdy ma CI się kłaniać do samej ziemi. Sam byłem adminem na wielu serwerach i wiem, że gracze nie odnoszą się z szacunkiem do adminów ale to nie oznacza, że możesz ich banować na tydzień. Równowaga i opanowanie to główne cechy admina, jak widać  Ty ich nie posiadasz. Może to już czas odłożyć gry na bok i skupić się na panowaniu nad emocjami.

 

Pozdrawiam.

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, Ja szanuje każdego z was ale TimeOutServer ma racje, ponieważ gracze nie mają szacunku do adminów a jak wbije taki Właściciel rumcajs to mu że tak powiem liżą dupę. Więc według mnie TImeout miał prawo dawać bana na tydzień ponieważ ja sam doświadczyłem tam wiele wulgaryzmu w moją stronę, również nie rozumiem czemu tak większość z was pisze "Dałeś mu 3 ss'y ma prawo się wnerwić" Nie? Admin ma prawo nawet i dać 15 albo 20, a jeśli ktoś sądzi inaczej to pokażcie mi gdzie pisze jakiś limit. Tyle z mojej strony, mam nadzieje że ktoś się ze mną zgodzi.

 

Również przepraszam za wypowiedz ale ja również doświadczyłem podobne sytuacje od innych użytkowników na tym serwerze.

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do DeepSee. Admin jak i gracz mają te same prawa, tylko admin może banować. Każdy człowiek może się zdenerwować, więc bezsensu jest Twoja wypowiedź. Ziom mi dał 3 razy SS, 3 razy dostałem UB, widział o tym bo pisałem z nim normalnie. Gdyby wszedł Rumcajs, wiem że mi SS nie da, bo mnie zna zarówno jak Ziele, How czy inni administratorzy. Tylko TimeOutServer sprawia, że serwer zaczyna się rozpadać, każdy gracz, który tam siedzi na niego bluzga z powodu tego, że nie wykonuje swoich poleconych zadań... ;) Pisałem do Negative na steamie, bo pan TimeOutServer, nie reaguje na u@... A od czego to jest? Afkał ? Nie, grał w terro. ;) 3 cheatów było na serwerze... Oczywiście takich nie widzi. Biegnie sobie człowieczek... Celownik mu skacze jak małpa do góry, same banie wali i czysty? Em... Fantastycznie. Biegnę sobie długą, słyszę Ziomka na gali, ustawiam tam celownik i co? WH ? :OOO Oooo... Taka rola administatora, że ma pierwsze spojrzeć. I nie wciskaj mi kitu, że na mnie patrzyłeś... Bo tylko wszedłem i to trwało z 20 sec, a Ty padłeś tuż przed tym... ;) Więc Twoje słówka są bezcenne. To Tyle... Rumcajsie, pomyśl troszku nad TimeOut, czy się nadaje na admina. Admin ma być twardy, nie dać się sprowokować i wykonywać SUBTELNIE swoją pracę. ;) To tyle, Cya.

PS Jeśli będzie na tydzień, owszem wytrzymam, bo nie jestem chłopakiem tego rodzaju, co non stop siedzi na kompie i maniaczy tak jak ten pan. ;> CS to jego życie. W grze chcieć szacunku... Śmiechu warte. Zapewne go w RL nie masz, a chcesz mieć w grze.. -.-' Oj Ziom, zejdź na ziemie.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Ban skrócony do 24h. Time ostrzeżenie 1/3

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie