Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> Gatki - Seku


seku

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Seku

Serwer: cod 1001
Nick admina: Gatki
Data i godzina: przed chwila
Powód bana: czity ^^
Opis sytuacji: gram sobie na codzie i chyba naszego admina zdenerwowalo to ze mialem lepsze staty ^^ zrobil mi niby ssy ktorych nie ma i dal bana .
Dodatkowe informacje: prosze o demko od gatkiego z hltv :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne bajki. :) Dziwne bardzo. Nie raz już dostawałeś ssy i jakoś wstawiłeś z tego co widzę to Najarany dał Ci i wstawiłeś. Dziś dostałeś ode mnie bo podejrzanie grałeś zresztą jak co mapę. :) Dałem Ci screeny bo wyglądało mi to na wh więc nie tłumacz się zbędnie.

dnvf_Dc_J.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo : hltv-1505281638-de_westwood3.dem

 

Więc tak.. Nie będę płakał, że dałem Ci ssy bo mnie zabiłeś ale proszę zobaczyć akcję od 2:32 do czasu gdy dostał bana.

Akcja gdzie otworzył drzwi i poczekał chwilkę po czym zaczął strzalać : 2:42.

Kolejna akcja gdy wyszedł na dach 2:50. Nie chodzi mi o to, że mnie zabił tylko akcja była podejrzana i reszta zabić to samo. Nie mówiąc o ten gdzie otworzył sobie drzwi, poczekał bez ruchu 2sek i zaczął strzelać do gościa. :)

Edytowane przez .Misiek :)
dnvf_Dc_J.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SSow nie mam a bana widzialem od gatki wiec ciebie przepraszam za to ze tak myslalem :) a akcja jak kazda inna slyszysz kroki to wyczekujesz niczym łowca ^^ niech ktos rozstrzygnie czy bedzie UB bo serwer jest swietny tylko admini podejrzliwi . z reszta przed chwila dostalem ssy na dd2 od sysii ( wiem ze to nie ma nic do sprawy ale kolejny dowod na to ze nie mam wh ... )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE MAM SSOW bo moze nie zrobiles ... nie mam wh na kompie i nie jestem oszustem a i jeszcze jedno jak cie boli ze ktos jest lepszy od cb to poZDRówki :)

 

@@ demko nie dziala juz ...

Edytowane przez seku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

gracz_zbanowany.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie