Skocz do zawartości

Skarga na bravo.


☢REKT *

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: SumeersBee
Nick osoby na którą składasz skargę: bravo.

Forum lub który serwer: Forum

Powód skargi: Dostałem warna za wypowiadanie się w swoim podaniu, ale moderator ten nie podał nawet właściwego powodu bo mojego zachowanie nie można nazwać "spamem" a ponadto użytkownik @ZuKo , swoim postem nie wnosił nic do tematu oraz nie wypowiadał się nawet na temat i nie dostał nawet notki upominającej go . Z moderatorem też nie ma wgl kontaktu bo gdy próbuje wysłać pw nie mogę tego zrobić gdyż najprawdopodobniej ma pełną skrzynkę a w profilu nie ma jego numeru gg.
Dowody:  
http://csowicze.pl/topic/14123-podanie-sumeersbee/?view=getnewpost

Świadkowie: Wszyscy użytkownicy

 

PS: Za ewentualne błędy ortograficzne bardzo przepraszam ale się strasznie wkurzyłem i pisałem ten temat na szybko.

 

@edit.  Rumcajs już dodał mu warna.

Edytowane przez SumeersBee

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu niby można nazwać to spamem ale odpowiedziałem tylko na ich wątpliwości gdyż uważałem że jak edytuje to tego nie zauważa bo nie wyświetli się że w temacie jest coś nowego.Bo nie każdy otwiera drugi raz temat w którym się wypowiedział .

Edytowane przez SumeersBee

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie