Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane [Podanie] SumeersBee


☢REKT *

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  SumeersBee 

Wiek: 17
Doświadczenie w byciu adminem: Duże, miałem kilka serwerów a nawet serwerownie ale niestety upadła ona po około 2-3 miesiącach gdyż zabrakło mi środków.
Znajomość AMXX w skali 1-10: Według skali podanej w kryteriach na amxx supporta to 10/10.
Staż w cs'ie: 6-7 lat z przerwami na sourca i globala.

Steam / NonSteam: Steam
Dlaczego Ty!: Hmm, równie dobrze mogę zadać sobie pytanie "A dlaczego nie ja?". Uważam że w byciu adminem mam ogromne doświadczenie byłem adminem na chyba 6 cod'ach i 1 bb nie wliczając swoich serwerów, moja kultura osobista jest też na wysokim poziomie, no i amxx 10/10.
Czas jaki dziennie poświęcasz na cs`a: ~4 godzin, chyba że mam dużo nauki to mniej.
Składka miesieczna 11,07zl(sms): Tak.
Kontakt: GG: 46661150 Steam: podam potem gdyż chwilowo mam małe problemy z kontem -,-

 

 

- Wchodzenie raz dziennie na forum,  \/

- Posiadanie mikrofonu, \/ ale nie do końca sprawny muszę zakupić nowy.
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, \/
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowym \/
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem, \/
- Minimum 10h przegrane na serwerze, # sieć serwerów znam dopiero od dzisiaj i mam przegrane tylko +/- 2h ale w ciągu najbliższego tygodnia nadrobie to.
- Minimum 15 lat. \/

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie mogę wypowiadać się w swoim podaniu ale dodam że podanie o admina cod 45k nie było moim celem , ale była nim ranga amxx support co może potwierdzic Rumcajs jeszcze przed stworzeniem konta napisałem do niego czy przyjmują na to stanowisko ludzi z małym stażem. Mogę napisać jakąś klasę,perk, edytować silnik cod moda itp. jeżeli będzie to potrzebne ;)

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

podanie_zaakceptowane.png

 

Prosimy o zgłoszenie się do właściciela.

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie