Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina COD 45001 [Mistrzu]


Crvena Zvezda

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Crvena Zvezda
Nick osoby na którą składasz skargę:
Mistrz

Forum lub który serwer: COD 45001

Powód skargi: Zostałem zbanowany z powodu TXT na cs_wiocha? Jakoż że mam perk który daje niską grawitkę oraz +25 skoków admin właduje mi bana na 30 minut? Proszę o nadanie mu jakieś nagany albo zabranie mu admina, bo to co się dzieje na tym serwerze przechodzi ludzkie pojęcie, admin jeszcze ma 14 lat i nie wie nawet co to TXT.
Dowody: -

Świadkowie: -

 

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.csowicze.pl
[AMXBans] Powod: 'TXT kolego :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '30 minut'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:14333409'
[AMXBans] Twoje IP: '91.218.217.227'
[AMXBans] ===============================================

 

 

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę serwer ten ma swoje HLTV więc Crvena może przeglądnąć mapy o tej godzinie i tam powinna być ta sytuacja. Chociaż mnie wtedy chyba nie było na serwerze a przynajmniej nie przypominam sobie tego. ;)

Masz sprawę/problem lub po prostu potrzebujesz pomocy ? Nie bój się pisz śmiało GG: 46661150 lub PW ;)

 

  • 50 postów - 22.06.2015
  • 100 postów - ...

 

 

76561198152671713.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc powiem tak byś musiał chyba cały serwer zbanować jak Ci skaczą przez domek. Nie siedział tam nie kampił tylko przeskakiwał.

Skarga jak najbardziej słuszna bo nie wszedł na txt.

Tak więc ban 30 minut to za długi okres czasu (to jest admin 1k) więc kick by wystarczył lub upomnienie. (Tak w nawiasie jak ja bym to zrobił bo nie robił tego w ogóle) Jak ty to widzisz że przez 30 minut mając admina nie wbije bo ty musiałeś nadać bana tak długiego.
Następnym razem radzę administracje dobrze dobierać a nie żeby dzieci były adminami bo dadzą $$.

 

 

@@@
On przeskakiwał ten domek a nie kampił tam po za tym ban był przesadzony. Jeżeli to był tam 2 sekundy jak zaczął strzelać do gracza serwera.
Po za tym nie wystarczył dać kicka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko i zobaczyłem jeszcze, że puściłeś rakietę przed czasem było 2:33 a 2:35. Można dopiero puszczać 2:30. I byłeś na środkowym domku przez 5-10s przed zabiciem ostatniego przeciwnika.

Moim zdaniem ta skarga jest nie słuszna a co do bana za rakietę to masz w gratisie za TXT na domku środkowym.

Proszę zamknąć temat aby nie doszło do spamu.

Pozdrawiam H@ COD 45K Query.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawracaj kota ogonem.. bo o coś innego się rozchodzi.

TXT nie było ponieważ każdy (ponawiam) każdy może wejść na te tekstury, a ja osobiście na nich nie byłem,

tak jakby przefrunąłem aby szybciej na ich respa trafić, a jeżeli pan szanowny H@ serwera bierze dzieci jako adminów to nie moja wina.

 

Definicja tekstur:

Więc co to są tekstury? odpowiedz jest prosta, są to miejsca trudno dostępne.

A na serwerze istnieją kilkanaście perków które można użyć np. 25x skoków + grawitka.

 

Ręka, ręke myje - to takie przysłowie ;)

 

 

Pozdrawiam.

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę przyciąć demko gdzie jesteś na TXT na środkowym domku.

 

Kilka postów wstecz Najarany opisał demko i mówił że tylko przeskoczyłem ten domek, ani razu na nim się nie zatrzymałem.

Nie wiem o co ci chodzi?

ih1BQ6H.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Zamykam w celu uniknięcia Spamu.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie