Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Nakurwiator sativa . Unban :D


sativaHK

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:      sativa.
Serwer:    1.6 only de_dust2
Nick admina:      (nie pamiętam, iż było to dłuższy czas temu)
Data i godzina :       (nie pamiętam, ale jakoś po południu jakoś 15-16)
Powód bana:      screeny (ale ich jakoś nie mam) ( choć jeśli to konieczne oczywiście mogę ich poszukać ; ] )
Opis sytuacji: opis? ... no to było tak
   
    - Lece sobie od strony Terro na longa... gram dość długo to po prostu z przyzwyczajenia sprawdzam tam wszystkie "kampy" więc siedział sobie tak jakiś anty za skrzynią na longu tam po prawej od strony terro i po prostu skan i ded . potem tam jakaś głowa dla kolegi z anty na midzie i nagle na respie ct ... " ban zapraszamy na forum" :D

Dodatkowe informacje: No nie będę tu się produkował. Po prostu dobrze mi się gra na waszym serwerze i chciałbym pograć także z powodu dobrej atmosfery i "ustawień" serwera. Do tego, także no... mam steam ponad tam 3 lata... zawsze czysty, każde bany uzasadniony bez " cheatów " ... i Co... mam nadzieję... na pozytywne rozpatrzenie unbana. ;] / Pozdrówka mordki - Z FARTEM ! ...



PS: dodam wycisnkę z konsoli ! . ; ] /// Lecimy ! ;] . Miłego dnia chłopaczki i dziewczynki . ; ) i nie wiem czy pisze w dobrym dziale... :). Mam nadzieję, że administracja rozpatrzy to z prędkością... ; ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie