Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> Nie poddam się!


KoveNt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KoveNt.

Serwer:cod 1001
Nick admina: Osa
Data i godzina:08.05.2015 - 20:13:03
Powód bana:Wstaw screeny na CSowicze.pl
Opis sytuacji: http://283845.hltv2....-1431109440.zipto jest to demo. Bana dostałem po tym jak zabiłem 8 w jednej rundzie. proszę o oglądanie z słuchawkami, ponieważ jest jedna sytuacja gdzie się motam bo słysze kroki z dwóch stron.

(temat skopiowany)

 

 

po pierwsze najwyraźniej nasz kolega, który nie spełnia wymagań na UBT - Najarany Jumper nie potrafi odróżnić talentu od haxów...

Proszę Najarany nie wypowiadaj się teraz poczekam na kogoś innego...

 

 

A i poza tym po prostu nie znasz się za bardzo bo jeżeli masz jedną podejrzaną akcję to nie znaczy, ze używam wspomagaczy... Powiedz mi czy ty nie miałes nigdy sytuacji mierzenia przez ściane w kogoś? No właśnie, a poza tym ja nawet nie wiedziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsultowałem to z byłym UBTeam bravo bo na UBTeam liczyć nie można i ten sam werdykt dał. Po za tym miałeś ss wrzucić i tak na prawdę nikt nie ma obowiązku rozpisywać demka. Na czitach się znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na prośbę kolegi najaranego wypowiem się tutaj. 
Oglądałem Twoje demko i prawdę mówiąc od samego początku strasznie dziwne akcje miałeś nie pamiętam teraz dokładnie ale wyczekiwałeś wiele akcji było nie naturalne to jak się poruszałeś, jak mierzyłeś przez ściany wychodziłeś idealnie wcelowany w przeciwnika, no i wisienką na torcie było to, że nie masz SS -.- Mogę się mylić bo nie przykładałem do tego dema 100% uwagi ale po kilku akcjach sam bym Cie zbanował...


Dodatkowo wnoszę o warna dla kolegi za "posta pod postem" (spam)

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

gracz_zbanowany.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie