Skocz do zawartości

skarga na admina-admin


Budzy

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Budzy
Godzina i data zdarzenia: 2015-05-13 20:47
Mapa: de_inferno
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: admin
Jego IP/Steam ID
Opis sytuacji: Chciałem sobie pośmieszkować trochę, wprowadzić miłą atmosferę na serwer, więc zacząłem pisać ironicznie specjalnie popełniając błędy ortograficzne. Dostałem za to kicka i uważam, że był on niesłuszny. Polecam popracować nad poczuciem humoru + kolego adminie sam nie jesteś idealny w kwestii ortografii :)
Dowody:[ReasonKicker] ==========================================
[ReasonKicker] Zostales wykopany przez admin
[ReasonKicker] Powod: "Naucz się pisać "
[ReasonKicker] Jezeli uwazasz, ze kick byl bezpodstawny zglos to na http://amxx-dev.pl
[ReasonKicker] Pozdro od autora (byCZEK)
[ReasonKicker] ==========================================
Świadkowie: silver serfers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I z tego powodu skarga ?
Wiesz co denerwuje mnie to że piszecie że admini piszą błędy i się czepiacie. Pisaliście takie rzeczy że mogłem dać inny powód.
W regulaminie forum jest napisane ,,25. Nie będziemy tolerować analfabetyzmu. Nie chodzi tu o czepianie się ort'ów, lecz skrajne przypadki. Post ma być w miarę czytelny i zrozumialy. Zdania oraz nazwy własne pisane z wielkiej litery, ze znakami interpunkcyjnymi i spacjami po nich (a nie przed nimi). Jeśli ktoś chce pisać posty bez polskich znaków diaktrycznych, to nie stanowi to żadnego problemu, lecz zasady ortografii i interpunkcji nadal obowiązują. Należy również być konsekwentnym."
Wszystkie serwery należą do sieci więc .... Nikt nie jest idealny więc. Rozumiem taki jak ktoś przez przypadek napisz trzepiacie (Pop.Czepiacie) ale jak się pisze koleguw (pop kolegów) więc za to dostałeś kicka a wcześniej admina Osę wkurzaliście i potem ty zacząłeś pisać tę błędy to kicka dostałeś.

Nie przesadzaj że z takiego powodu piszesz skargę -_-.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin ma racje - "Nie przesadzaj że z takiego powodu piszesz skargę" - Kick to nie powód do pisania skargi, no chyba że już był bezpodstawny, np. jakby dał Ci kicka za to, że go ubiłeś
Można też inaczej, tak to tylko starszych ludzi denerwujesz, takich jak admin
Ogółem za nim nie przepadam, co widać, ale w tym poście, tak jak w innych w których ma racje w 100% będę mu pomagał
Pozdrawiam, Halucyn. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Cod 1001 - 31.186.83.241:27166Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie