Skocz do zawartości

Zablokowane <span class="ipsBadge" style="background:red;">Zbanowany</span> demko


KoveNt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KoveNt.

Serwer:cod 1001
Nick admina: Osa
Data i godzina:08.05.2015 - 20:13:03
Powód bana:Wstaw screeny na CSowicze.pl
Opis sytuacji: http://283845.hltv2.pukawka.pl/hltv-1505082004-de_dust2002-1431108240-1431109440.zipto jest to demo. Bana dostałem po tym jak zabiłem 8 w jednej rundzie. proszę o oglądanie z słuchawkami, ponieważ jest jedna sytuacja gdzie się motam bo słysze kroki z dwóch stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci tak ja tam nic nie widzę czy coś masz czy też nie lecz chłopie ssy się zawsze zapisują i jest taki programik anty ssy i na hltv wiec go masz dlatego ssyów nie masz mam taki sam windows jak ty  ssy normalnie mi zapisuje niech to rozstrzygnie h@ lub opiekun serwera. 

 

 

 

Dziękuje Pozdrawiam. 

 

Miłej gry na serwerach csowicze.pl życzy wam Osa .

Zapraszajcie znajomych i nieznajomych do gry na serwerach csowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzę demko i zapadnie werdykt. .

5:40

6:47- Ta akcja jest trochę dziwna bo słychać tupanie zewsząd. Zabijasz jednego potem widzisz że drugi tupie a na samym końcu znów w dół celownikiem schodzisz. Dziwna akcja.

8:37 - Idealny model

9:26- Celownik po modelu choć widać że został tam zabity koleś to skąd wiedziałeś że nie poszedł np Dołem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

gracz_zbanowany.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie