Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane No i lipa...


KoveNt

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: KoveNt.

Serwer:cod 1001
Nick admina: Osa
Data i godzina:08.05.2015 - 20:13:03
Powód bana:Wstaw screeny na CSowicze.pl
Opis sytuacji: No więc tak gram sobie i tu nagle 8 fragów w jednej rundzie, chwila i ss. No to normalnie wchodzę w cstrike i patrze a tu ich nie ma. Przejrzałem caly internet szukając poradników co zrobic, znajdowałem masę tematów gdzie napisane jest o zapisywaniu ss`ów na windows vista (takiego mam), lecz nigdzie nie znalazłem jak odzyskać niezapisane ss`y. (wiem zaraz wejdzie w ten temat @RumcajsJumper lub @`izcoN czy jakiś inny admin i napisze BRAK SS = BRAK UB albo np. że czas na odbanowanie minął)
Dodatkowe informacje: Proszę osoby, które miały taki problem niech się wypowiedzą jak odzyskać niezapisane ss`y. Jeszcze sprawa Visty nie miałem zmienionej we właściwościach cs`a zgodności z Windows XP (Service Pack 3) [czy jakos tak]. We wszystkich poradnikach było napisane, że Vista i 7 nie zapisują ss.

 

+ Wcześniej już wstawiałem ss`y i wszystko było dobrze, lecz teraz gdy zmieniłem cs`a (bo ja NonSteam) wszystko się zrąbało. Cs`a zmieniłem, dlatego że przy włączaniu automatycznie wchodziło mi właśnie na tego Coda, wiem grałem na nim ale nie maiłem możliwości gry na innych serwerach...

 

Proszę nie zamykajcie tematu, gdyż chcę rozwiązać ten problem.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakim cudem nie masz plików (ssów) ale jak patrzyłeś wszystkie poradniki to tak na moje oko można by spróbować czegoś innego...

 

 

http://www.dobreprogramy.pl/Disk-Drill,Program,Windows,61930.html

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się wypowiem, ale też miałam problem z tym i dalej mam. Mam Windows 7, cs steam. I ss raz mi się zapisują a raz nie. Kiedyś już słyszałam, że trzeba pobrać innego cs'a nsa... Wyjątkowy jakiś jest:)

Jeżeli masz jakiś problem odezwij się do mnie, spróbuję Ci pomóc:

GG- 46246189

STEAM- czarnulka

Pisząc do mnie przedstaw się, i od razu przechodź do konkretu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam zrobić nie mam tych ss`ów Rumcajs tym disk drillem tez sprawdzałem i nic...

 

Nie możecie jakoś na demko mnie sprawdzić?

Demko można rozpisać, napisz do kogoś na pw z prośbą o rozpisanie demka, jak ktoś się zgodzi to ok, ale jak nie to mamy problem :d

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto się wypowiem teraz ja podajesz zła godzinę albo datę tego zdarzenia obejrzałem hltv od tego czasu co napisałeś  czyli 08.05.2015 20:13:03 i nie widzę żadnego bana dla ciebie danego grasz normalnie na serwie gdzie i ja jestem obecny podaj dokładnie  kiedy to było a obejrzę i wtedy dam ci rozpiskę za co jest ban

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Wstaw demko na jakiej mapie zostałeś zbanowany a temat zostanie rozpatrzony.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie