Skocz do zawartości

Zablokowane Rezygnuje z rangi Opiekuna.


vmp

Rekomendowane odpowiedzi

Rezygnuje z rangi Opiekun serwera oraz Admina cod ponieważ nie mam czasu na serwer i ogólnie na gry. Wyrosłem już z gier, Pora zająć się życiem. Na forum będę wbijał, jak najbardziej ale z namiarem bo nie chce spędzać całego życia przed kompem. Nie po to mamy życie żeby je marnować w ten ekran i tracić przy tym przygody które kiedyś byśmy mogli opowiedzieć dzieciom lub rodzinie. Według mnie nie potrzebne są gry w życiu, Co one nam dają? radość lub przyjemność, oczywiście ale to nie jest prawdziwa radość lub przyjemność, bo to nie powstaje poprzez gry to powstaje poprzez życie i nasze osiągnięcia w życiu, No bo kto by nie chciał n.p chodzić po górach we Francji i zbierać pamiątki które kiedyś można powierzyć naszym bliskim? Ogólnie podsumowując chodzi mi o to że życie jest po to aby z niego korzystać.

 

Mam nadzieje że nikomu to nie będzie przeszkadzać moja wypowiedz na temat gier i moje odejście ze stanowiska opiekuna oraz Admina. Chciałbym prosić o zabranie mi rang i chciałbym powierzyć mój serwer dla rumcajsa i izcona. Miło się było zajmować serwerem i opiekować się serwerem jako admin ale przyszła pora Kiedy trzeba to skończyć.

9.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że rezygnujesz.

 

Pozdrawiam!

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak możesz ? Co ty robisz ?

Bywaj trzymaj się ciepło znajdz dobrą robote i zarabiaj i bądz bogatu xdd

Każdy z nas wie że realne życie jest ważniejsze od Virtualnego.

Mam nadzieje że wrócisz do nas z zapałem kiedyś tam.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png

Powód: Rezygnacja została przyjęta.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie