Skocz do zawartości

Ap na ZM :)


eAsy sKill#

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy propozycja : Zmiany AP
Opis propozycji : Propozycja dotyczy 
Czego sądzisz, iż jest potrzebna na serwerze : Dlatego iż gracze mają po 2000 tysiące AP(np ja) i gdy jest 2 ludzi i powiedzmy 2 zombi to dany gracz kupi 1000 kamizelki i jest nie do zabicia jedynie bomba, ta sama sytuacja z laserami może ich kupić bardzo dużo bo podczas kampienia zdobędzie 3x więcej. I tu moja propozycja zmiany ap żeby od nowej mapy było na start 10 ap max 15 żeby nie zapisywały się z mapy na mapę jest to bez sensu i gracze wychodzą. I gra byłaby trudniejsza i bardziej wymagająca a teraz to ja mogę co runde 3x bombę kupić i nikt gry nie ma !!
Dodatkowe informacje : Proszę o pozytywne rozpatrzenie i druga propozycja to ta bomba na start dobrze rozbudujesz kampe a przyjdzie jakiś "bot" co grać nie umie i da tobie bombę bez sensu bez tej bomby też da sie ogarnac po co ona ?

 

Bot wojciech beznadziejna bo grać nie potrafisz bez tylu ap? I aktualnie zombie nie ma szans lub po prostu nie wbija do kamp bo nie da rady 

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu usunę bank AP, a co do laserów to możesz kupić na raz 3, jak zniszczysz możesz kupić kolejny, limit na team jest ustawiony chyba 25.

 

Więc nie mów że możesz mieć ich ile chcesz.

 

Tyle że jak usunę bank AP, to svip nie będzie mógł mieć nieskończonej amunicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bank ap czyli ze ap sie zapisują z mapy na mapę więc co ma do tego vip i nieskonczoność ammo ? :)

To nie wiem daj jakas alternatywę zamiast nieskonczonosci i pospierz sie z regulaminem bo burdel na serwerze

Kontakt do mnie poniżej:

- GG: 46725551

 

- Steam: eAsysKill# | CSowicze.pl MIX ON Lub Bania. | CSowicze.pl

 

- Skype: krzyhu124

 

- TS3: 178.217.191.144:9276

 

76561197963679513.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie