Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na Brother'a


Instynktownie

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Patrioci # Insstynktownie.
Data i godzina: 2014-08-17 02:00
Na kogo chcesz złożyć skargę: Brother of REEs:CravBond
Opis sytuacji:: Gram sobie na waszym serverze gdyż nagle wchodzi Admin o nicku "Brother of REEs:CravBond" pewien czas grał normalnie do puki nie dołączył gracz "Jarosz ?" i się zaczeło dawali sobie Info przez Ts'a i każdy gracz myślał sobie ze są odpaleni i zaczeli wychodzić z servera bo nie każdy gracz jest ogarnięty i wie co to znaczy "Info przez Ts'a" po za tym jest to bardzo denerwujące bo to działa jak "WH" i to bardzo denerwuje , Proszę o rozpatrzenie tej skargi uważnie "Jeśli dawanie Infa jest dozwolone to proszę o to żeby to zakazać " Z góry dziękuję pozdrawiam
Dowody:http://speedy.sh/wdmG6/2014-08-17-00001.jpg
IP/ STEAM_ID:STEAM_0:0:78605619   0 41:48   49    0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to bylo  nie fair ale byla duza mapka ciezko by bylo kogos znalesc wiec raz sie spytalem jarosza gdzie jestes.

 

A to ze on mi podpowiedzial to nie jest zle dziekuje.

Kontakt ze mna:

 

Steam: NESSE1g

 

Facebook: Matusz JAsinski

 

Admin: /CodMod 2001

Admin: /CodMod 45K

Admin: /DD2 Only

 

 

 

 

 

Podobalo sie DAJ duzego PLUSA. Pozdrawiam Brother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi ale to juz klamstwa bo nie grales na poprzedniej mapie z nami tylko ja i jarosz bylismy wszedles na dd2 ...

 

Nie bede sie z tb klucil za takie zmyslaie dziekuje i dowidzenia niech zajmie sie ktos tym co wie cos o tym .

Kontakt ze mna:

 

Steam: NESSE1g

 

Facebook: Matusz JAsinski

 

Admin: /CodMod 2001

Admin: /CodMod 45K

Admin: /DD2 Only

 

 

 

 

 

Podobalo sie DAJ duzego PLUSA. Pozdrawiam Brother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem cie nie bylo 2 map ale wiecej niz 1 ?? Takie zmyslanie .. a po 2 wiecej niz 1 mapka to 2 Dziekuje za uwage.

Kontakt ze mna:

 

Steam: NESSE1g

 

Facebook: Matusz JAsinski

 

Admin: /CodMod 2001

Admin: /CodMod 45K

Admin: /DD2 Only

 

 

 

 

 

Podobalo sie DAJ duzego PLUSA. Pozdrawiam Brother

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to co ty napisałeś .... "Wiem ze to bylo  nie fair ale byla duza mapka ciezko by bylo kogos znalesc wiec raz sie spytalem jarosza gdzie jestes.

 

A to ze on mi podpowiedzial to nie jest zle dziekuje." I nie udawaj aż takiego ogarniętego ;) , 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarosz, skoro nie ma tego regulaminu to ja jako Admin nie muszę reagowaćna wasze wezwania na U@ oraz mogę załączyc sobie WH. Daj spokój, to jest chyba wiadome że nie powinno się dawać infa, to tak damo jakbym siedział cały czas na spect'cie i dawał info nemkowi.

 

 

 

P.S: Brother nie piszę się "klutni" tylko kłotni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra i ja się ostatecznie wypowiem. Dzisiaj będzie regulamin serwera i na 100% to będzie zakazane. Podpowiadają sobie na ts3 CIĄGLE także tutaj nie ma mowy o 1 czy 2 mapach. Na razie temat zamykam a skargę uznam niestety za nie słuszną gdyż administratorzy serwera nie mają się do jakiego regulaminu dostosowywać.

 

/close

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie