Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Ssiemma


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich zgromadzonych!

Mam zamiar zagrać na serwerze ONLY DD2, bardzo mi się u Was spodobało i stwierdziłem że wypadałoby przywitać się z innymi graczami. W CS'a zacząłem grać mniej więcej 4 lata temu, swojego czasu byłem administratorem na jednym serwerze lecz niestety jakoś ponad rok temu serwer padł i razem z jego upadkiem zakończyła się moja kariera. Parę tygodni temu postanowiłem na nowo spróbować zagrać, Wasz serwer znalazłem zupełnie przez przypadek ale tak mi się spodobało że zostałem :) . Nie jestem jakimś super graczem, zazwyczaj oddaje darmowe fragi innym, no ale czasem złapię trochę szczęścia i przez te 5 minut uda coś mi się złapać :) .

Trochę o mnie, na imię mam Piotr, mam 20 lat, obecnie pracuję w małej ale dobrze prosperującej firmie budowlanej. Pochodzę z Pszczyny. Przez trzy lata trenowałem kickboxing, mma i grałem w koszykówkę, pech chciał że mniej więcej rok temu doznałem kontuzji i musiałem zrezygnować ze wszystkich trzech sportów. Czasami jak pogoda dopisuje to wyjdę na boisko trochę porzucać do kosza, a jak nie to siedzę, gram w csa, brzuch rośnie biggrin.png . . 

Mam nadzieję że miło spędzę czas grając na Waszym serwerze, a Wy grając razem ze mną! Do zobaczenia w grze.

P.S na serwerze gram pod nazwą CaptainAmerica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Witamy :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie