Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na świeżaka. ;)


xLesty

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Lesty
Godzina i data zdarzenia: Zawsze gdy siedzi na serwerze.
Mapa: dd2
Nick admina/gracza na którego chcesz złożyć skargę: Wyimaginowany!!
Jego IP/Steam ID:
Opis sytuacji: Otóż tak.. Zawsze gdy Wyiamginowany siedzi na serwerze mało kiedy sprawdza dłużej jakąś osobę. Owszem pójdzie na specta.. Sprawdzi jedną akcję, max jedną rundę i idzie sam dalej grać.. Ma taką słabość, że gdy ktoś ma lepsze staty od niego, jest pierwszy czy tam w czołówce to nawet go nie sprawdza tylko od razu prosto z mostu daje mu ssy. Proszę zobaczyć ile w ciągu 2 dni dał banów dokładniej screenów.. Jest tego napradę w ch*j.. To jest dobry admin? Nie umie odróżniać czitów od farta to niech skończy gre.. Proszę o rozwiązanie tematu, bo to jest chore.. Przez jego zachowanie serwer może ucierpieć, dużo graczy może opuścić grę. Pozdrawiam..
Dowody: Ilości banów jakie daje.
Świadkowie: Niech się sami wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat że zawsze sprawdzam kogoś przed zbanowanie, czasami widzę o podczas gry gdy nie żyję a jak widzę podejrzaną akcję 1/2 wale ss'y i tyle, według mnie nie słuszna skarga

 

 

hahaha a twoje dowody są śmieszne... żebyś ty widział jaki spam mam na u@

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:
Dowodów nie ma więc skarga jest do odrzucenia.

W dziale zgłoś czitera widać że ma ,,oko" do łapania cziterów.

Adminowi wystarczy 1,2 akcje które są godne uwagi dlatego robione są ss.

Chyba to nie aż tak duży problem wstawić ss ? Nie sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie duży problem ale po takich akcjach jak dzień w dzień musisz wstawiać screeny to jest to chore, bo adminowi tak się podoba? Chore to jest... Wstawił gość raz screeny, ok... Następnego dnia gdy mu tak samo dobrze idzie znów ma dostać screeny? Powodzenia życzę z takim adminem..

 

@@

Dowodów nie ma?! Wcale no weź mnie nie osłabiaj... 

http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?site=2

itp..

Zobacz sobie ile on banów daje.. Nie daje ostrzeżeń ani nic .. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wtrącę ale każdy gracz chyba może. Jak widać to kolega przedstawił dowody, wystarczy tylko wejść w amxbans. Żeby tyle banów dawać to lekka przesada, nawet nie lekka a poważna.:D Nie znam admina ani nikogo jeszcze z osób na tym serwerze ale no mógłby trochę lepiej się przyglądać bo baników jest trochę za dużo. Takie moje zdanie. Przepraszam i żegnam. :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie duży problem ale po takich akcjach jak dzień w dzień musisz wstawiać screeny to jest to chore, bo adminowi tak się podoba? Chore to jest... Wstawił gość raz screeny, ok... Następnego dnia gdy mu tak samo dobrze idzie znów ma dostać screeny? Powodzenia życzę z takim adminem..

 

@@

Dowodów nie ma?! Wcale no weź mnie nie osłabiaj... 

http://csowicze.pl/bany/ban_list.php?site=2

itp..

Zobacz sobie ile on banów daje.. Nie daje ostrzeżeń ani nic .. 

 

Po 1. To ma być dowód ? A kto niby siedzi jeszcze na dd2 !? Nie dość że człowiek KURWA sie wysila na każde wasze zawołanie jestem, staram się jak moge a on mi tu kurwa mówi że banuje bezpodstawnie żebyś ty kurwa wiedział ile ja kicków najpierw daje a nastepnie banuje.

Od kiedy ty wgl grasz na tym serverze co ?

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga nie sluszna.

Moim zdaniem Wyimaginowany dobrze postępuje, tylko jego widze na serwerze, a uwierz ciezko jest ogarnac sam jedeny caly serwer. Koles sie stara, moglbys tylko poprawic to, aby nie robic ssow za dobre staty, na dodatek dla steamow. Wchodzisz na specta i obserwujesz kilka rund, jezeli wedlug Ciebie gracz gra podejrzanie, a ciężko Ci to zatwierdzić to robisz ss. Tyle z mojej strony. Pozdrawiam ziomeczku:)

Jeżeli masz jakiś problem odezwij się do mnie, spróbuję Ci pomóc:

GG- 46246189

STEAM- czarnulka

Pisząc do mnie przedstaw się, i od razu przechodź do konkretu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Odrzucam skargę admin wykonuje swoje obowiązki.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.33.58:27060Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie