Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Papatki przyjaciele :) Widze_Cie zegna? :)


Bazyl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was kochani,

mało kto z was zna mnie osobiście jednak wielu pewnie kojarzy z dd2 :)

jak wiecie, zawsze starałem się grać w miarę dobrze, nikogo nie obrażać itd, jednak dzisiaj spotkała mnie stosowna przykrość. Napisałem słowo "sraka" w kontekście bezosobowym, jednak admin o nicku podobnym do słowa, które napisałem czyli: "Wyimaginowana" odebrał to bardzo wrogo... w sumie tekst który napisałem miał znaczenie: wyimaginowana sraka (w języku polskim oznacza to nie obrazę gracza jak stosowne zaznaczenie sytuacji [slang współczesny]) [ na przyszłość proszę się trochę do edukować) :D...
Tak, wiem, mam specyficzne poczucie humoru, jednak otrzymałem bana za obrazę :D

 

Dlatego kochani moi, żegnam się z wami na pewien czas, jeśli coś się zmieni to wrócę do gry, będę śledził i odwiedzał forum co jakiś czas, może nawet zagram na dd2 kiedyś :)

Dziękuję, że zawsze witaliście mnie ciepło, dogadywaliśmy się i graliśmy mądrze, czasem nie :D ale zawsze uczciwie :)

 

p.s

jeśli kiedyś serwer będzie chciał się rozwijać to możecie napisać do mnie. Jak plan i pomysł na biznes będzie ciekawy to mogę wesprzeć inwestycję finansowo (każda realna suma wchodzi w grę).

 

 

p.s2

nikogo nie obwiniam i nie obrażam się za tego bana :) nie mam też żalu za obecną sytuację, ale to już moja wina i tyle :)

p.s3

jestem osobą bardzo młodą, jednak osiągnąłem w życiu sukces z którego jestem dumny i  z doświadczenia wiem, że nadużywanie "władzy" źle się kończy... pamiętajcie to tylko gra. a jak ktoś ma możliwość dać bana bezpodstawnie to już jest niestosowne ;)

 

Nie mam żalu.

pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŻE TO CHODZI O MNIE?XDDDDDDDDDDDDDD
CHYBA O WYIMAGINOWANEGO HAHAHAHA
narka


Już wiem o co chodzi:D
Obraziłeś mnie i on wlepił Ci bana;p

Jeżeli masz jakiś problem odezwij się do mnie, spróbuję Ci pomóc:

GG- 46246189

STEAM- czarnulka

Pisząc do mnie przedstaw się, i od razu przechodź do konkretu.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie