Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Względem wyjścia/wejścia


OpanowanY

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zauważyłem, że prowadzący nie ogarniają prostej zasady.. 

 

http://zapodaj.net/30ecef07cf89a.png.html

 

Prosiłbym o uwzględnienie tego w regulaminie zabaw, lub wytłumaczenie mi, dlaczego zostaję zabity, gdy ustawiam się pod tylną ścianą terrarium względem wyjścia, bądź wejścia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wydaje mi się, gdyż wypowiadając słowa "pod tylną ścianą terrarium względem wejścia/wyjścia", zachodzi ta sytuacja jak na screenie. Wejście jest jedno, więc jest ono równoznaczne z wyjściem, co oznacza, że tylna ściana w tym przypadku jest tylko jedna, niezależnie od tego, czy powie"wejścia", czy też "wyjścia".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli, w przypadku kiedy wychodzę i jestem odwrócony tyłem do drzwi, to dla mnie tylną ścianą jest ściana, przy której są drzwi. A w odwrotnym przypadku, kiedy wchodzę tyłem to tylną ścianą względem mojego WEJŚCIA jest ściana ze screena. W tym przypadku mogę wejść nawet bokiem i strażnik będzie miał FK, bo WCHODZĄC, tylną ścianą względem mnie jest ściana po lewej i pod nią się kieruję.

 

 

To nie jest skarga i nie chodzi mi tu o to, że zostałem zabity, czy też nie.. Chodzi o tę głupią zasadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie komplikuję, to ta zasada zbędnie wszystko komplikuje. I idąc w jej myśl stworzyłem poprzedni post. Nie musisz mi tego pokazywać, bo wiem na czym to polega.. Jestem za ustaleniem, która ściana jest tylna, bez zbędnego zabijania więźniów. Może w końcu strażnicy, którzy tak ogarniają zaczną wykorzystywać mapę, a nie ciągle tylko eliminacja i box, a to wszystko w terrarium, którego każda ściana jest tylna. Zapraszam do wydawania opinii graczy JB.

 

 

 

 

@down:

 

Ten temat ma to na celu. Jest to problem, napisany w dziale Pytania/Problemy po to, żeby go rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnosze o sprecyzowanie, co oznacza "względem wyjścia" oraz "względem wejścia" i wpisanie tego do regulaminu, jako uzupełnienie komend dla CT. Myślę, że w tej sytuacji będzie to dobre rozwiązanie problemu. Żałuję jednak, iż inni gracze JB nie dołączyli do dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie