Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na adminów


EVIX

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym żeby admin Najarany stracił admina na dd2. Ponieważ już tam praktycznie nie gra. ( Mimo iż jest na urlopie to wątpie że po powrocie w całości będzie grał na dd2 bo bardziej jest zaineresowany JB niż DD2) 

Dowód: http://www.gametracker.com/player/Najarany%20Jumper/80.72.33.58:27060/

 

To samo z Believin

Dowód: http://www.gametracker.com/player/Don%27t%20Stop%20Believin%27/80.72.33.58:27060/

 

Również LBN słabo gra;d

Dowód: http://www.gametracker.com/player/LBN%3C3/80.72.33.58:27060/

 

PS. potrzeba otworzyć szybką rekrutacje :)

 

 

Denver ma 2 aktywne bany więc proszę mu o odebranie rangi na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam słowa evixa, i 3 znaki, mają racje, ale każdy gra tyle ile może nic na to nie poradzimy, ale to już nie nasz problem.

 

 

Ale to Naranego się nie tyczy ponieważ miał teraz urlop i nic nie gra, jak pisze mu się na steam to odrazu wbija na server i banuje, każdy ma swój tak zwany "gorszy miesiąc" i gra mniej, reszta tak i to na 100% ale Najarany fu be i go nie wywalać :D

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co jakbym nie wbijał na DD2 to byś mi mógł zarzucić że nie wrócę do normy. Wziąłem urlop z prostych przyczyn raz chciałem odpocząć od ciągłego siedzenia na serwerze , dwa chciałem troszkę pograć na JB , trzy zrobiło się ciepło i wykorzystuje ten czas. Gdy jestem na steam a ktoś do mnie pisze to wbijam.
 Pamiętasz sytuację sprzed miesiąca gdy ani jednego admina nie było wtedy byłem prawie 24h na dobę.  Jestem na urlopie więc mam prawo do nieobecności na serwerze.

Nic do Ciebie Evix nie mam, masz czas to siedź na serwerze. Nie każdy go ma tak jak ty jak wbijemy to banujemy czity osoby które łamią regulamin ale też mamy życie PRYWATNE nie tylko ŻYCIE INTERNETOWE.

Coś jeszcze ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najarany wchodzi często.

Bellvina widziałem tylko raz, a po przerwie jestem już tu prawie miesiąc.

LBN spoko gość nie wchodzi często, ale wchodzi i na serwie widać go chociaż raz dziennie :)

 

Tyle z mojej strony :)

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najarany wchodzi często.

Bellvina widziałem tylko raz, a po przerwie jestem już tu prawie miesiąc.

LBN spoko gość nie wchodzi często, ale wchodzi i na serwie widać go chociaż raz dziennie :)

 

Tyle z mojej strony :)

Raz dziennie ? ?? Chyba mało grasz.

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz dziennie ? ?? Chyba mało grasz.

Jasne, codziennie przebywam na serwerze kiedy tylko mogę - natomiast jak wejdę już na serwa to ogarnę cheaterów wyjdę i wchodzę kiedy gracze do mnie piszą na steam :) 

DrLGqJJ.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mówiłeś że ci sie już nie chce grać na dd2 dlatego o tobie pisze. Ja jakoś daje rade z boiskiem a niekiedy kończę o 15 ; d Na drugim nicku masz też trochę minut więc jeżeli będziesz grał na dd2 dużo i będzie ci sie chciało grać na dd2 to nie mam nic przeiwko żeby cie zostawić... Co do reszty są lepsi kandydaci którzy grają o wiele więcej. Bo sam dostaje po 15 razy dziennie info że na serwerze jest cziter a wbije raz na ruski rok inny admin;d. Ale tu też nie chodzi o to że wejdziesz sobie na serwer zbanujesz i dziękuje. Bo trzeba również grać na nim. Nie chce tu robić żadnej wojny ale ja wole jak jakiś admin jest na serwerze a nie jeżeliby wbijał na 15 minut i nara;d ps. Believin dostał bana troche czasu temu i ma aktywnego więc prosze o odebranie mu rangi :) I zrobienie szybkiej rekrutacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż to, potwierdzam skarge Evixa.

Bo gdy jest jakiś cziter do Evixa zawsze można napisać i zawsze wbije a do inni nie :)

No widzisz bo tylko piszesz do niego, a innego administratora nie masz na steamie xDDD

DrLGqJJ.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam mówiłeś że ci sie już nie chce grać na dd2 dlatego o tobie pisze. Ja jakoś daje rade z boiskiem a niekiedy kończę o 15 ; d Na drugim nicku masz też trochę minut więc jeżeli będziesz grał na dd2 dużo i będzie ci sie chciało grać na dd2 to nie mam nic przeiwko żeby cie zostawić... Co do reszty są lepsi kandydaci którzy grają o wiele więcej. Bo sam dostaje po 15 razy dziennie info że na serwerze jest cziter a wbije raz na ruski rok inny admin;d. Ale tu też nie chodzi o to że wejdziesz sobie na serwer zbanujesz i dziękuje. Bo trzeba również grać na nim. Nie chce tu robić żadnej wojny ale ja wole jak jakiś admin jest na serwerze a nie jeżeliby wbijał na 15 minut i nara;d ps. Believin dostał bana troche czasu temu i ma aktywnego więc prosze o odebranie mu rangi :) I zrobienie szybkiej rekrutacji

 

 

Dlatego ja miszcz chcę wam pomóc w adminowaniu :D, No LBN nwm,  nwm mało wchodzisz strasznie.

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zrozumcie że nikt nie jest na wasze zawołanie każdy ma swoje życie i sprawy prywatne które są ważniejsze od cs'a chyba że w życiu jesteście w trybie "offline"
Ja staram się wchodzić kiedy jestem w domu ale też wychodzi się  do znajomych i tak dalej może mam sobie to odpuszczać i zostać w domu i pilnować serwera? :)

Ja LBN widuje na serwie a Najarany adminowal za 5 w swoim czasie dlatego chyba może sobie teraz zrobić wolne. Mylę się? Chyba nie :)

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to popieram, ale musisz przyznać że LBN też bardzo żadko jest, i to bardzo

Niech przyznaję bo ma rację, za dużo nie przebywam na serwerze aczkolwiek zmienię to bo mam trochę spraw prywatnych i brakuje mi trochę czasu na granie, ale kiedy mogę to wchodzę na serwer i ogarniam cheaterów - bądź kiedy ktoś mi napiszę to również wejdę na serwer i ogarnąć ich. Czasami bywa i tak że mnie nie ma to nie wejdę nie :D

DrLGqJJ.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah ze co ja mało przebywam na serwie??? relay? w tym tygodniu mało mnie było ponieważ musiałem pracować po 16h ale jak pracowałem po 8h to wydaje mi się ze byłem dość sporo na serwie. No ale cóż zawsze znajdzie się ktoś kto będzie miał ból dupy do mnie jak na Steam piszą to zawsze wchodzę a pyzatym nie oczekujcie od admina ze poświeci całe swoje prywatne życie serwerowi każdy chce wyjść wypić piwo/pograć w piłe/spotkać się ze znajomymi.

a co do 2 aktywnych banów dobrze wiedziec:D .

ps polecam tych co mają najwiekrzy ból dupy  dać na admina na próbę na 2 tygodnie i zobaczymy jak oni będą się wywiązywali ze swoich obowiązków:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę o wypowiedzenie się w tej skardze Denver jest na serwie gram od dzisiaj i go widziałem a wiec jest na serwie o tamtych nie słyszałem i ich nie widziałem ale pisanie skarg takich jest bezsensowne. Ja bym oddalił na Denver co do tamtych niech decyduje Administracja 

 

Pozdrawiam MacieK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że mało siedze ale postaram sie jak najwięcej moge. Mam teraz ciężką sytuacje i nie mam  poprostu jak. Tak jak bd mógł to wejde na serwer albo poprostu wezmę urlop.

 

lepiej weź urlop ponieważ teraz to cię praktycznie nie widuje.

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego robicie taką spine? Wyimaginowany co ty chcesz osiągnąć? Każdego wywalić z administracji i sam chcesz wszystko ogarniać? Naucz się najpierw odróżniać gościa na farcie a tego co gra na czitach.. Chyba za krótko żyjesz, żeby podawać się za takiego odpowiedzialnego.. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Aktywność adminów poprawiona + od założenia tematu pojawili się niektórzy nowi :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.33.58:27060Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie