Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jakiego rapu słuchacie.?


`Negative

Rekomendowane odpowiedzi

Witam śmiało wklejać link z YouTube z ulubionym rapem. :D jak wam się kogoś spodoba rap dajemy [+] xD

Ja osobiście słucham takie:

 

--->

--->

--->

--->

--->

--->

--->

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ameryka - 2pac,Snoop,Dr Dre,Eaze-E,50 cent,The Game, Big Notorious.

Polska - Bonson,Małolat,Kękę,Solar/Białas,Peja,WWO,Projekt Nasłuch,Trzeci Wymiar,VNM,Diset,Dudek P56,Śliwa,Popek,Pezet,DonGuralesko,Kaczor,JWP,Shellerini,Rafi,Ry23.

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham wszystkiego ale lubię rap o "czymś" więc Kaen, SB Mafija itp. troszkę u mnie odstają... Z Polskich wykonawców to oczywiście Bisz, Rekord, 3W, A.J.K.S (siła ekspresji gniewu tego wykonawcy mnie po prostu miażdży), stare dobre F.F.O.D i ogólnie dobrego Polskiego rapsu. 

Z zagranicznych to: - U.S.A: Jedi Mind Tricks, Army of Pharaons, Immortal Technique, Diabolic, Swollen Members, Madchild, Snak the Ripper, Vinnie Paz, The Game, Eazy E, Makaveli, Biggie, Big Pun (Łabędzim śpiewem żywych, witają martwi poeci ;))

Słucham też dużo Francuskiego rapu ;) Fonky Family, IAM, Mafia K1 Fry, Sniper, Soundkail, Rohff, Booba, Tandem, Keny Arkana (Moim zdaniem najlepsza raperka na globie). No i to tyle :D Kolekcja oryginalnych płyt w moim pokoju zajmuje 3 metry kwadratowe ściany ;)

HxTrBmY.gif

906jim.gif

Nick pod jakim znajdziesz mnie w grze:

Wujek GoGi | pokaz to na LANie

Zapraszam na sewer Only DD2 KLASYK i życzę miłej gry!

 

Snap: siwety95tdw Insta: swiety95shayba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie