Skocz do zawartości

BuMM^^ Wita


BuMM^^

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka mam na imię Krzysiek mam 19 lat 24 marca miałem urodzinki xd,pochodzę z woj Dolnośląskiego mieszkam aktualnie we Wrocławiu,interesuje się sztuką walki jaka trenuje "Kick Boxing" to moja pasja tak jak i motoryzacja a bardziej ścigacze sam posiadam "Kawasaki Ninje 600" gram w cs,a 7 lat prawie można zaliczyć 8 moje 3 lata początkowe były bez steama potem został zakupiony steam zaczęły się mixy wioskowe potem serwerowe aż po esl,myślę że jestem dobrym oporem zazwyczaj na każdy serwer nowy co wbije lecą sski,ale rozumiem adminów ponieważ sam mam admina na paru sieciach (nie będę reklamował),słucham Hip-Hop,Techno,rap coś motywującego do siłowni i treningów np na worku rundy czy coś,Myślę że to wszystko i sądzę że bardzo miło będzie nam się razem grało że wszystkimi. Pozdrawiam BuMM^^

c1iDp96.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemanko :D Słabo grasz jak dla mnie :D

A tak na serio to tak średnio bym powiedział bo wbiłem na N/S tylko na 5 min bo mi się nie chce jakoś dziś grać a na N/S słabo mi się gra a na steam dopiero w weekend bo mieszkam na co dzień w internacie i nie mam możliwości zainstalowania steam :)

 

Pogramy na Weekendzie "mistrzu" :D

pxX999i.png


 


Jednak opłaca się kupować HE xD


 


76561198139378681.pngAddFriend.png


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

WITAM

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie