Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga-Denver od Szymek ;>


Wyimaginowany

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin DENVER.
[AMXBans] There are 59 minutes and 45 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : Szymek
[AMXBans] Reason : ' to '
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.CSowicze.pl
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 3851425 '
[AMXBans] Your IP : ' 79.190.213.93 '
[AMXBans] ===============================================

 

 

Powie mi ktoś o co tu kurcze chodzi?? Gram sb normalnie, pisze (nie używam wulgaryzmów) a nasza księżniczka (Denver)  poczuła sie chyba urażona i banik? Tak postępuje admin? Uważam że admin zostanie przykładnie ukarazy. Pozdrawiam Szymon ;>

 

 

ps.: Denver tak sie szybko obrazasz? Ciekawe czy zaczynasz płakać jak ktoś ci tak w twarz powie... Pozdro... Niepowinieneś być adminem i nie pozwalaj Sb na tyle.

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenoszę to do działu skargi na admina dd2 zastosuj wzór który znajduje się w dziale.
Admin banujący prosimy o rozpisanie się na temat skargi.

I do tego powód bana co on znaczy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaSkargi na ekipę"

do

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.33.58:27060Skargi na admina / gracza".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna byłem przy tym. Dostał za "obraze" a tak naprawdę to Spejson powinien się czuć urażony przez Denvera.

Wytłumaczenie Spejsona: http://scr.hu/1rgl/ujjja

 

 

 

Denver strasznie nie ogarnia ;/ Zostawmy to do rozstrzygnięcia dla Rumcajsa bo on bd miał logi to co się działo między denverem a Spejsonem (szymkiem).

02b044e3ff6dfb7emed.jpg

11282258760165466509.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ogarniam ok może i nie ale jeżeli ktoś do mnie pisze a ja nie odp to znaczy ze nie mam ochoty odpisywać a jak ktoś jest namolny jak 16 na dyskotece  to stwierdzam ze zostanie ukarany dałem mu ostrzeżenie żeby już zakończył temat ale postanowił dalej drążyć wiec kara go spotkała a wydaje mi się ze i tak łagodna z poważaniem DENVER

 

ps: Szymek jak bys mnie tak w realu denerwował to bym cie za majtki na płocie powiesił:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga jak najbardziej słuszna byłem przy tym. Dostał za "obraze" a tak naprawdę to Spejson powinien się czuć urażony przez Denvera.

Wytłumaczenie Spejsona: http://scr.hu/1rgl/ujjja

 

 

 

Denver strasznie nie ogarnia ;/ Zostawmy to do rozstrzygnięcia dla Rumcajsa bo on bd miał logi to co się działo między denverem a Spejsonem (szymkiem).

rozumiem jego tzw "spychologie" napisał to to chciał w sumie nikt mu tego nie zabroni  oczywiście nie zaprzeczam napisałem tak  ale czemu nie wyjasnił do konca czemu gfo zbanowałem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie ze wyjasnie ale nie tobie:) jezeli zajdzie taka potrzeba to bede sie spowiadał dla Rumcajsa a napewno nie tobie:)

a czy bym dał bana na 5 min czy na 1h to i tak to samo by było:)

spokojnie Believin roboty ci nie odbiore nie musisz sie tak spinac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem zdania, że admin nie ogarnia. Byłem w pewnej sytuacji, że pisałem do niego kilkakrotnie zarówno na u@ i say, że koleś na perfidnym wh leci, a on nadal sobie grał jakby nigdy nic. Po chyba ok. 20 minutach stwierdziłem, że to jest bez sensu i napisałem do Evixa żeby wbił i on od razu wszedł i zbanował kolesia. A "adminek" Denver z wielkim zaskoczeniem później, że czit grał.

914609 (3).png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przypominam sobie ale ok mogło tak być nie ukrywam.

spam na u@ jest tak duży ze praktycznie każdy admin się na niego skarży jeżeli wam tak zależy mogę zrezygnować z tej funkcji bo jeżeli bycie adminem ma polegać na fali hejtu to podziękuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeżeli tyle osób ci zgłasza czity na u@ to czemu nie reagujesz tylko grasz ciągle, hmm? Gdybyś dobrze się wywiązywał z tej posady to by nie było tej fali hejtu^^

wszystkich zgłoszeń nie ogarne wiec sory dolores jeżeli widzisz w tym większy problem napisz kolejną skarge

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6Only De_Dust2 - 80.72.33.58:27060Skargi na admina / gracza"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie