Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Renowacja serwera JailBreak.


ULTMX

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, proponuję uporządkować konfigurację oraz komunikaty pluginów. Niech wszystko będzie wielką spójnością.

Nie można korzystać z połowy rzeczy (gangi, dolary itp.), wszystko wydaje się zrobione na szybko. Nie ma nawet regulaminu pod komendą (wielki dyskomfort wchodzić po to specjalnie na forum). Chętnie pomogę w ogarnięciu tego. 

Napisałem taką propozycję, ponieważ jestem idealistą i musi być wszystko idealnie, a taka zmiana przyda się serwerowi. Nie za przyjemnie się to aktualnie prezentuje, np. Kuleczky mają ten sam mod, co my (już nie chodzi o to, że nawet ten sam, ale praktycznie wszystko to samo, a przecież łatwo zmienić chociaż wygląd moda, a funkcjonalność taka sama).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izcon testuje wszystkie pluginy by nie crashował się serwer i włączy te pluginy nie długo.

Regulamin jest na forum i nie potrzebne to dawanie na serwer bo wtedy mamy użytkowników na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie tak jest dlaczego? Sprawdzam przyczyny błędów występujących na serwerze, gdy włącze będzie crash co mape a tego chyba nie chcecie. Wszystko wina kodów które trzeba naprawić na spokojnie i dać sobie czas.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Izcon testuje wszystkie pluginy by nie crashował się serwer i włączy te pluginy nie długo.

Regulamin jest na forum i nie potrzebne to dawanie na serwer bo wtedy mamy użytkowników na forum.

 
 
Nie no, w ogóle nie jest potrzebne. Myślisz, że komuś chce się specjalnie tutaj wbijać, żeby regulamin przeczytać? Jeśli uważasz, że masz użytkowników przez to więcej na forum, to spójrz, ilu użytkowników na ilość zarejestrowanych jest online w ciągu dnia. Ta liczba w ogóle się nie zmienia. :)

 

Jak narazie tak jest dlaczego? Sprawdzam przyczyny błędów występujących na serwerze, gdy włącze będzie crash co mape a tego chyba nie chcecie. Wszystko wina kodów które trzeba naprawić na spokojnie i dać sobie czas.

 

 Komunikaty oraz wygląd można zmienić, crashy przez to nie będzie. Serwer i tak strasznie laguje, bardzo to czuć i nie chce się przez to w ogóle grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty masz lagi i szczerze tylko ty narzekasz

 

" Segmentation Fault" - ten błąd występuje na serwerze który trzeba naprawić a nie zajmować się wyglądem, dla mnie wygląd jest całkiem okey i nie ma potrzeby nic zmieniać.

 

Pierw błędy trzeba naprawić potem bawić się w zmiany wyglądu itd.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer JB jest zajebiście zrobiony nic dodać nic ująć. jak `izcoN powiedział tylko ty masz ciągle jakieś problemy. Zrobi `izcoN wszytko pózniej będzie można bawić się z tym co dobre dla serwera. :D

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ty masz lagi i szczerze tylko ty narzekasz

 

" Segmentation Fault" - ten błąd występuje na serwerze który trzeba naprawić a nie zajmować się wyglądem, dla mnie wygląd jest całkiem okey i nie ma potrzeby nic zmieniać.

 

Pierw błędy trzeba naprawić potem bawić się w zmiany wyglądu itd.

 

To po co wypuszczasz serwer z błędami?

Jestem graczem, więc muszę mieć warunki do gry, więc wymagam, a skoro nie jest za fajnie, to naciskam na to, ale nie narzekam. Ty utrzymujesz serwer, nie ja, ja tylko gram.

Zamknij propozycje i po robocie. Więcej się w serwer nie angażuję, na marne moje starania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Zamykam!

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie