Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane QBACK - degradacja admina.


ULTMX

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o degradację tego admina do zwykłego użytkownika.

Wiecznie jest jakiś problem, gracze skarżą się na niego, nadużywa uprawnień i wprowadza na serwerze chaos.

 

Na poniższym zrzucie ekranu widać, że gracz wylosował życzenie, a admin z niewiadomych przyczyn zaczął go slapować.

 

FVaUDEN.jpg

 

Od początku byłem przeciwny temu, aby ta osoba otrzymała uprawnienia administratora serwera (moje zdanie w podaniu).

Taka akcja to jedna z wielu. Proszę o wydalenie QBACK z posady admina serwera.

 

 

 

" Ta akcja to jedna z wielu " bardzo chciałbym zobaczyć więcej, Tak tu nad użyłem admina ale w celu zabawy, Tak nie powinienem. Składasz skargi na Adminów a czemu sam nie złożysz podania. Ludzie popełniają błędy ale przynajmniej pilnują serwera, Ja wprowadzam chaos bardzo ciekawe naprawdę jestem bardzo zdziwiony temu, Może jakiś dowód lub coś ?

 

Możliwe, że dodam z czasem więcej dowodów.

Składam skargi, a sam nie złożę podania - co w tym dziwnego? Jestem graczem i mam takie prawo, nawet obowiązek.  <lol2>

Tak, ludzie nadużywają uprawnień admina i pilnują serwer, na którym przez nich za dobrze się nie gra.

Wprowadzasz chaos, gracze są Tobie przeciwni i zamiast grać to zajmują się pisaniem na czacie na Twój temat, bo dałeś im do tego powód.

 

 

Dałem im powód tylko dziwne ze jak nie ma nikogo do ct to kazdy spami żebym ja poszed, No to dowodzik tego jak można ?

 
Skoro jesteś adminem to chyba wiadome, kogo będą prosić. Dowód? Wystarczy popytać graczy, co o Tobie uważają i dlaczego tak uważają.
Po 2. niby masz ogarniać porządek na serwerze, a jak ludzie przed chwilą wyzywali się od "Twoja stara", to tylko napisałeś kultura i grałeś dalej. 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

" Ta akcja to jedna z wielu " bardzo chciałbym zobaczyć więcej, Tak tu nad użyłem admina ale w celu zabawy, Tak nie powinienem. Składasz skargi na Adminów a czemu sam nie złożysz podania. Ludzie popełniają błędy ale przynajmniej pilnują serwera, Ja wprowadzam chaos bardzo ciekawe naprawdę jestem bardzo zdziwiony temu, Może jakiś dowód lub coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś na okresie próbnym. Więc tą skargą pożegnasz się raczej z adminem.

Co do skargi to słuszna skarga.
Jak traktujesz admina jak zabawkę to na co Ci on ?
Slapować gracza gdy ten ma życzenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Admin otrzymuje jedno i ostatnie ostrzeżenie z racji, że jest na "okresie próbnym".

Jeżeli sytuacja się powtórzy to Uprawnienia Admina Serwera zostaną odebrane.

 

/cl

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie