Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane 4 ss są na 0 skompresowane


szurii

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Dostałem screeny wstawiłem ban zostaje bo modele esl spoko gram  na nich 3 lata i tylko jedną taką sytuacje miałem, jednak o co do cholery chodzi z " 4 ss są na 0 skompresowane" mógł by mi to ktoś logicznie wytłumaczyć ? Gram w cs'a z 9 lat i pierwszy raz spotykam się z takim wyrażeniem/zwrotem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie spotkałem się z takim wyrazem nigdy i tak dalej nie wiem o co chodzi. Że mają niby po 0kb ? to źle dobrze czy co kurna ? 3 lata siedziałem w komisji ac i nigdy kurwa nie było takiego problemu jak źle skompresowanę ss'y to już jest wymysł ludzi upośledzonych. Kompresja zależy tylko od programu, a ja posiadam coś innego niż winrar 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie spotkałem się z takim wyrazem nigdy i tak dalej nie wiem o co chodzi. Że mają niby po 0kb ? to źle dobrze czy co kurna ? 3 lata siedziałem w komisji ac i nigdy kurwa nie było takiego problemu jak źle skompresowanę ss'y to już jest wymysł ludzi upośledzonych. Kompresja zależy tylko od programu, a ja posiadam coś innego niż winrar 

Aż mi się śmiać chcę z tego co napisałeś XDD! To nawet jeśli "NIBY" byłeś w komisji AntyCheat'a to NA PEWNO musiałeś się spotkać z takim słowem :) NIE 0 KB tylko mają być w kolejność... 23,24,25,26,27,28 itd....

DrLGqJJ.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pakowanie 7zipem albo jakims innym gownem skutkuje wlasnie czterema ssami o tym rozmiarze po kompresji. Ale takie ssy są czyste, a pionki z bli i ubteamów nie dają za to ub, bo im się numerki muszą zgadzać xD

 

I widzę, ze ub nie dostales. Smiech na sali xd

 

Spakuj im to winrarem raz jeszcze, to sie im beda zgadzac numerki :D

44693366081893645183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Na prośbe autora.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie