Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane <span class="ipsBadge ipsBadge_red">Zamknięte</span> Problem z CS 1.6 Steam


Joker. ?!

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze, to napisz jaki masz system... to pomogę

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta graficzna? Procek? Ramy? jak GEFORCE to mam rozwiązanie.

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie rozwalajcie mnie.Skoro Warning pisze wyrażnie ze na ns chodzi mu dobrze,a na steam sa śćiny,to wiadome jest że nie chodzi o system!!!!

Wiadome jest że oólnie gra: counter-stricke potrzebuje lepsze wymagania sprzętowe,jak i system ale kolega pisze wyraznie że na ns mu chula.

Ja widzę problem,w ustawieniach video,bo większość sprzętu ma zintegrowaną grafę na swoim sprzęcie.Według mnie,ma żle ustawione,video w opcjach,albo robił formata i nie ma aktualizacji do karty graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up bardzo się mylisz... Dawaj kartę graficzną i Ci napiszę co i jak.

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij prawym myszki na pulpit i wybierz  "Panel sterowania NVIDIA". Potem wybierz  "Zarządzanie ustawieniami 3D".  Dodaj do listy aplikację hl.exe, która znajduje się pierwszym folderze csa. Wybierz  Half-life'a. Znajdź na liście synchronizacje pionową, rozwiń i zaznacz opcję wymuś wyłączenie.  Zapisz ustawienia. 

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja do cb,mam szrot:procek jak z twoje platformy amd dual 2X3.1 Ghz,ram 2gb,karty nie opisuje bo nie ma co.I jakoś daje radę.Ale napisz od kiedy masz taki problem będzie łatwięj?

Edit: Nie mówię że nie,też chcę mu pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to co napisałem, a Wy nie spamujcie, bo to mu pomoże. :)

EDIT: @up OKI, tylko mówię :P

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naciśnij prawym myszki na pulpit i wybierz  "Panel sterowania NVIDIA". Potem wybierz  "Zarządzanie ustawieniami 3D".  Dodaj do listy aplikację hl.exe, która znajduje się pierwszym folderze csa. Wybierz  Half-life'a. Znajdź na liście synchronizacje pionową, rozwiń i zaznacz opcję wymuś wyłączenie.  Zapisz ustawienia. 

Zrobiłem to, lecz wyskoczył mi "Fatal Error"  "Failed to initalize authentiaction interface. Exting..."

 

To ja do cb,mam szrot:procek jak z twoje platformy amd dual 2X3.1 Ghz,ram 2gb,karty nie opisuje bo nie ma co.I jakoś daje radę.Ale napisz od kiedy masz taki problem będzie łatwięj?

Edit: Nie mówię że nie,też chcę mu pomóc.

Z miesiąc pograłem bez scin na steam, wróciłem z Polski i się taki sciny pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ten pordnik? :D
Z gory mowie, ze jest to poradnik do karty NVIDIA. Poradnik jest robiony na Win XP, ale Vista i Win 7 wyglada podobnie.

Zanim przejde do rzeczy, chcialbym wyjasnic co daje ta synchronizacja pionowa. Jest to nic innego jak ograniczenie ilosci klatek na sekunde (fps) do odpowiedniej wartosci odswiezania monitora (hz). Wylaczenie jej spowoduje, ze limit fps zniknie, a to skutkuje powiekszeniem ilosci klatek na sekunde. Krotko mowiac bedziemy mieli wiecej fpsow i gra bedzie dzialac plynniej.

 

Pierwsza czynnoscia bedzie klikniecie prawym przyciskiem myszy na pulpicie. Wyskoczy nam takie cos. Klikamy wlasciwosci i...

13932467.jpg

 

przechodzimy do ustawien, pozniej zaawansowane...

 

40404337.jpg

 

klikamy na nazwe naszej karty graficznej (GeForce XXXX XXX), nastepnie wchodzimy w panel sterowania

 

61609046.jpg

 

w zakladce zarzadzania ustawieniami 3D szukamy synchronizacji pionowej

 

42396608.jpg

 

ostatnia rzecza jaka musimy zrobic to zmienic na "wymus wylaczenie" i zatwierdzic.

 

68191659.jpg

 

 

W tym momencie wylaczyles synchronizacje pionowa. Twoje fpsy powwiny pojsc w gore. Mi z 60fps skoczylo do 99, wiec zmiana jest spora. Przy slabszym sprzecie moga nam wyskoczyc czarne paski. W takim wypadku trzeba wlaczyc z powrotem synchronizacje robiac dokladnie to samo, tylko zmieniajac na wymus wlaczenie.

 

Mam nadzieje, ze poradnik sie komus przyda. Wszystko wykonał Eldryzif.

 

 

 

Nie wyrazam zgody na kopiowanie zdjec i poradnika bez mojej wiedzy.

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 Ten pordnik? :D
Z gory mowie, ze jest to poradnik do karty NVIDIA. Poradnik jest robiony na Win XP, ale Vista i Win 7 wyglada podobnie.

Zanim przejde do rzeczy, chcialbym wyjasnic co daje ta synchronizacja pionowa. Jest to nic innego jak ograniczenie ilosci klatek na sekunde (fps) do odpowiedniej wartosci odswiezania monitora (hz). Wylaczenie jej spowoduje, ze limit fps zniknie, a to skutkuje powiekszeniem ilosci klatek na sekunde. Krotko mowiac bedziemy mieli wiecej fpsow i gra bedzie dzialac plynniej.

 

Pierwsza czynnoscia bedzie klikniecie prawym przyciskiem myszy na pulpicie. Wyskoczy nam takie cos. Klikamy wlasciwosci i...

13932467.jpg

 

przechodzimy do ustawien, pozniej zaawansowane...

 

40404337.jpg

 

klikamy na nazwe naszej karty graficznej (GeForce XXXX XXX), nastepnie wchodzimy w panel sterowania

 

61609046.jpg

 

w zakladce zarzadzania ustawieniami 3D szukamy synchronizacji pionowej

 

42396608.jpg

 

ostatnia rzecza jaka musimy zrobic to zmienic na "wymus wylaczenie" i zatwierdzic.

 

68191659.jpg

 

 

W tym momencie wylaczyles synchronizacje pionowa. Twoje fpsy powwiny pojsc w gore. Mi z 60fps skoczylo do 99, wiec zmiana jest spora. Przy slabszym sprzecie moga nam wyskoczyc czarne paski. W takim wypadku trzeba wlaczyc z powrotem synchronizacje robiac dokladnie to samo, tylko zmieniajac na wymus wlaczenie.

 

Mam nadzieje, ze poradnik sie komus przyda. Wszystko wykonał Eldryzif.

 

 

 

Nie wyrazam zgody na kopiowanie zdjec i poradnika bez mojej wiedzy.

 

Też nie działa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WaRnInG poczytaj w necie o synchronizacji pionowej :P

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób to co napisałem, a Wy nie spamujcie, bo to mu pomoże. :)

EDIT: @up OKI, tylko mówię :P

Sofcik.Powiedz o jaki spam ci chodzi?Siedzę w tych tematach więc mogę pomóc.Zajmuje się tym na codzień,to moje drugie tzw2.Hobby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

WaRninG, reinstal CS i Steam'a. Jaca, poprostu nie wszystko na raz. :P

 

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie