Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Podanie na Moda DioSs


Outhorn

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię:Igor

2. Wiek:16

3. Kontakt:GG, Steam, pw, eamil,ts3.

4. Lokalizacja:Województwo Mazowieckie

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):3-6h Powinno być.

6. Posty (min.250 sensownych):Nie mam 250 postów, ponieważ nie mam zamiaru nabić 1000+ w dziale przywitaj się.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie):

Jak już wiecie jestem Igor, interesuję się kodowaniem, grafiką, graniem w piłką nożna.Chciałbym zostać moderatorem ponieważ znam się na obowiązkach zielonego, miałem swoją sieć, prowadziłem wiele serwerów, posiadałem niejednokrotnie moderatora, junior admina na większych sieciach.Jestem dość długo na forum.Chciałbym pomóc Marvw ponieważ nie wiem czy daje rade, czy nie, ale chce mu z całej mojej mocy pomóc.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi:Oczywiście, że posiadam.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności:Oczywiście posiadam.

10. Coś o sobie:

Jestem Igor, mam 16 wiosen, interesuję się piłką nożną, kodowaniem, grafiką.

11. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?):Tak wiele razy, miałem styczność na nim pracować.

12. Obowiązkowe mikro:Mam.

13. Linki do reklam:Pomogę jakoś finansowo sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie, dlaczego ?
-Brak 250 postów.

-Ostatnio aktywność twoja nie była zadowalająca.

-Troszkę okłamane bo nie spędzasz 6h. Ja Cię w tym tygodniu nie widziałem byś był aktywny.

Dział Przywitaj się nie nabija postów to taka informacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy bo co? Bo wymagania spełnia? Bo co? Bo jesteś jego znajomym i juz cie przekonał ludzie, on ma już UBTeam niech go ogarnie, bo jak dostanie Moda nie ogarnie tego, było kilku takich i nie dawali sobie rady.On i tak prędzej czy później zostanie zdegradowany., ponieważ nie będzie miał czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co z tego, że ma już ubteam, admina ? Znam bardzo dużo graczy którzy mają nawet więcej rang. I co ? Radzą sobie do dzisiaj.

Przepraszam za ten spam, ale nikt tu nie jest za nikim. Do tego piszesz sam w swoim podaniu.. Nie lepiej było edytować post ? Nadal jestem na nie.

Pozdrawiam maTheo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest lepszy bo co? Bo wymagania spełnia? Bo co? Bo jesteś jego znajomym i juz cie przekonał ludzie, on ma już UBTeam niech go ogarnie, bo jak dostanie Moda nie ogarnie tego, było kilku takich i nie dawali sobie rady.On i tak prędzej czy później zostanie zdegradowany., ponieważ nie będzie miał czasu.

oszczedz sobie tych smiesznych komentarzy kolego. Z takim podejsciem nigdy nie bedziesz mial wyzszej rangi niz zwykly user. Jestem na jeszcze wieksze nie.

 

ps. piszesz o staranności podania u Najaranego, a u Ciebie tu widzę ósmy cud świata xD

 

Nie wiesz, ze w dziale przywitaj sie nie sa naliczane posty? Moderator, co nie zna forum hahahahahah. Bicz plis.

 

@edit

 

napisałem jedyną w swoim rodzaju opinię, coś o czym nikt inny nie wspomniał, a ty mi tu ładujesz 2 warny - komedia  <lol2>  <lol2>  <lol2>

 

a za taki bezsensowny temat > http://csowicze.pl/topic/11763-proponuje-napi%C4%87-si%C4%99/< nie ma nic  <sex>

Edytowane przez huliken

44693366081893645183.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie