Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Przeprosiny oraz lekkie wyjaśnienie


RumcajsJumper

Rekomendowane odpowiedzi

No więc od razu do sedna. Wiecie iż mnie długo nie było i jeszcze +tydzień nie będzie. Mam do ogarnięcia szkołę oraz pracę w 1 czasie także wszystko mi się zwaliło na głowę.

Ci co to znają to wiedzą jak to jest mieć wszystko na swoich barkach do tego oczywiście rodzina dochodzi to też nie fajnie. Nie chce by ktoś uważał że postawiłem lachę na sieć bo tak nie jest po prostu mała grupka osób która powinna wiedzieć o takich sprawach to wie i dlatego piszę ten temat iż jak wszystko się uspokoi to dalej będziemy śmigać razem.

 

Na czas mojej nieobecności proszę moderatorów oraz organy wyższe o staranne zadbanie o forum a administratorów oraz graczy serwerów o zapraszanie ludzi na serwer o jak największym efekcie. Dlaczego to piszę?

A dlatego iż nie chce robić składek na forum na opłatę DR'a i zbierać na reklamy gdyż nie po to robota jest. Jeżeli oczywiście zgracie się wszyscy i naprawdę się postaracie to sieć będzie stała nawet bez właścicieli wiecie? :D

 

Na koniec mojej historii chciałbym oczywiście Was wszystkich serdecznie przeprosić (tym którym nie odpisywałem) oraz resztę dla której nie miałem czasu. Miejmy nadzieję że szybko to sobie wszystko poukładam.

 

Na steam / gg / ts3 będę oczywiście siedział ale nie tak często jak to było wcześniej.

Życzę miłego dnia każdemu.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem jak jest między nami ( wiesz o co chodzi) , ale wpadłem na pomysł , abyś zrobił rangę "Opiekun Sieci" , ranga ta będzie pomagać we wszystkim prócz dawania adminów graczom bo nikt nie ma dostępu do twych serwerów i ta ranga będzie ciebie zastąpiać , gdy ciebie nie będzie i tej osoby poszukaj na forum i ta osoba poogarnia forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,ale wpadłem na pomysł , abyś zrobił rangę "Opiekun Sieci"" - Raz ja na to wpadłem i jest o tym temat więc nie przywłaszczaj sobie mojego pomysłu.

MarV nam wszystko wcześniej wyjaśnił że bierzesz sobie wolne (urlop) by poukładać sobie sprawy w życiu i to każdy z nas rozumie :)
3 maj się i poukładaj te sprawy i wróć pełen zapału do nas :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina jest najważniejsza , praca nauka także bo całe życie nie będziesz sieci utrzymywał ale skoro już założyłeś sieć warto ją rozkręcac udało ci się genialnie więc myślę że trochę wolnego ci nie zaszkodzi a z racji że administracja sieci jest całkiem dobra myśle że sobie poradzą :D 

 

Załatw wszytko ustaw jak ma być i wróć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodzina jest najważniejsza , praca nauka także bo całe życie nie będziesz sieci utrzymywał ale skoro już założyłeś sieć warto ją rozkręcac udało ci się genialnie więc myślę że trochę wolnego ci nie zaszkodzi a z racji że administracja sieci jest całkiem dobra myśle że sobie poradzą :D

 

Załatw wszytko ustaw jak ma być i wróć :D

 

Rozumiem. Przeprosiny przyjęte. ;)

 

jak mówiłeś rodzinna najważniejsza Jacuu , ale sprawy rodzinne będą najważniejsze i niech rumcajs na spokojnie robi , a co do podań to składać i jak będzie 60% na tak wysyłać mu na gg

 

a co do ciebie matheo to on przeprasza i nie oczekuje przyjmowania ich , bo ma prawo go nie być , bezsenswonie nabijacie posty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Nieobecność zaakceptowania

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie