Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

skargi na adminów ~syNter~,Jouu Mada Faka,Seriously


Waleczny

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem złożyć skargę na adminów ~syNter~,Jouu Mada Faka,Seriously ponieważ:

 

-nie ma ich wo gule na serwerze a aimerzy grają np Puzone itd.

-Jouu Mada Faka - pisze mu na gg że grają cziterzy lub że są aktywni a  on mi pisze nagraj demko lub nic z tym sobie nie robi :/

-~syNter~,Jouu Mada Faka,Seriously - wogule tych adminów nie ma serwerze cod1001 

oni nie maja obowiązku być na serwie np 5 godzin minimum?

 

 

 

Proszę o rozpatrzenie mojej skargi i zrobić coś z tymi adminami , bo ten serw spada na psy , niektórzy wo gule się wkurzają i tez  włączają aima i wh .  Moim zdaniem admini powinni być na serwie minimum 5 godz w  dzień , a ja na tym serwie jak puzone stracił admina to ja już tu wo gule admina nie widziałem na serwie :/

 

 

 

post-5361-0-83226300-1426338592.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co admin nie robot więc nie zawsze może wbić. No ale jak składał podanie na admina to powinien się z tego obowiązku wywiązać.
Jeśli grasz często na serwie to napisz podanie po prostu.
Na każdym serwie się tak dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gram dużo i często ... ale mam niesprawny mikrofon a jak czytałem wymagana to mikrofon musi być sprawny! wiec nici z admina , a co do adminów to nie wiem po co oni są jak wo gule na serwer nie wchodzą na dd2 widzę adminów a  na cod1001 nie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta gram dużo i często ... ale mam niesprawny mikrofon a jak czytałem wymagana to mikrofon musi być sprawny! wiec nici z admina , a co do adminów to nie wiem po co oni są jak wo gule na serwer nie wchodzą na dd2 widzę adminów a  na cod1001 nie :/

rumcajs uwzgledni ten warunek , kupisz nowy ,najwazniejsze to miec steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa... powinien miec steam, a wiek to co? "wo gule"? 

nie wiek mówi o tym ,tylko inteligencja , też czasami mam problem z jakimś słowem , ale bez przesady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie