Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na administracje DD2 i obecną rekrutacje. :)


ZIELE

Rekomendowane odpowiedzi

Sory, ale muszę to napisać, bo to już są jaja.

Na dd2 nie ma prawie wgl adminów,niby jest ich aż tyle, a nie ma ich wcale, non stop jestem tylko ja i Najarany.

O czym może świadczyć sam amxbans. Jestem rano i w południe to banuje, ale nie ma mnie zawsze, bo jak wiadome wieczorami trzeba skoczyć na jakiegoś browarka i inne tego typu rzeczy, albo wyjść ze znajomymi, powinien być wtedy jakiś inny admin, który pilnował by serwera, bo nie oszukujmy się jest już zajebiście rozwinięty a nie ma go kto pilnować. Myślę, że Najarany też podziela moje zdanie,bo jeśli nie on to praktycznie ja non stop tylko się opiekuje serwerem, Gdzie są Ci wszyscy admini no gdzie?

Rumcajs zacznij wkońcu coś z tym robić i zmień te beznadziejną rekrutacje, bo może jest ciekawa i ładna dla oka, ale jak widzisz nie jest zbyt skuteczna, złożyło 5 kolesi (o ile sie nie mylę) podanie na admina i będą musieli czekać miesiąc lub lepiej, bo przecież nikt z góry się nie interesuje obecną rekrutacją.

Pewnie większość podziela moje zdanie. :)

Pozdrawiam DON MAKAVELI.

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Ziele w stu procentach.. Mam teraz dużo czasu wolnego i od ok 10-17 jestem mniej wiecej na serverze  i widzę tylko tych dwóch adminów. Musicie cos z tym zrobic , bo jest po prostu tyle hakerów , że cieżko jednemu adminowi nawet to wszystko ogarnąc , a nawet z tym jest problem , aby pojawiło się dwóch adminów jednczesnie :) Server bardzo fajnie sie rozwija .. no , ale trzeba go pilnowac non-stop , by nie zrobilo się z niego smietnisko przez bawiące się dzieci dlatego musi byc więcej aktywnych adminów :). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę gdyby nie nasze zaangażowanie (Ziela i moje) to by serwer był oblegany przez czity. Podania które zostały złożone to osoby odpowiedni

które są na serwie.
Tą rekrutacje wywalić bo to jest do bani. taka prawda nikt nie składa podanie bo to blokuje. To samo zaczyna się robić na innych serwerach. Przez ostatni tydzień to widziałem z adminów na serwie Ziela Alberta i Siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sami zauważyliście to rumcajs i  izcon prawde mówiąc mają w dupie już forum jak i serwery , bo jak inaczej to wytłumaczyć ? nie wchodzą ( w 90%) ani już na serwery ani nic , po prostu sieć upada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Rekrutacja ruszy w najbliższym czasie.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie