Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Skarga na krzylop12


Wierzba

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka w dzisiejszym dniu była taka sytuacja : gram sobie na serwerze i wchodzi 2 aim'erów więc poszedłem na forum napisać o tym i wszedł krzylop12 pisałem mu wielokrotnie kto ma aima a on wszedł do gry i grał dopiero po kilku rundach gry wszedł na specto i im dał bana .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ja opowiem sytuację z mojej perspektywy zobaczyłem na SB że gracz o nicku Wierzba napisał czy jest jakiś admin ? bo kolega na aimie wh i sh jest po czym wszedłem na serwer i siedziałem na specu dopytowałem się gracza o nicku Wierzba na kogo mam patrzec zrobilem to komendom pw na serwerze lecz nie otrzymałem informacji jaki gracz to jest gracz wierzba zamiast poczekać aż dojdę do aim'era wyszedł z gry ja posiedziałem troche i zobaczyłem jak gracz o nicku MARCEL był odpalony miał WH więc zrobiłem mu ssy i zbanowałem narazie na 1 dzień wyszedłem z serwera i poszedłem zjeść śniadanie przepraszam ale przy komputerze nie będę spędzać posiłków a temat był zbędny.

EDIT@@@@

Nie widziałem nikogo po za graczem MARCEL z graczy kto miałby czity obserwowałem każdego i nikomu celownik nie szarpał i nie nawalał na WH. :)

Pomogłem ? Daj +, to nic nie boli a mordka się cieszy :D

bfc5bacea1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kiedy czity na jeden dzien ? Zmienilem juz na perma  , bo czity na zawsze banujemy , nie ma dowodw i krzylop nie martwsie o nic , nie ma dowodw i h@ zamknie temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kosz + warn

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie