Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Problem z cs 'em :)


~syNter~

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam problem z grą counter-strike 1.6 (non steam ) . Wchodzę do gry wszystko jest OK , dodaje do ulubionych jeden serwer wszystko jest OK a gdy chce dodać drugi nie chce się to wykonać cały czas pisze loading.

Wcześniej (jakiś 1 miesiąc temu ) było wszystko dobrze. Próbowałem odinstalować cs i zainstalować ale to nie pomaga.

Mam jeszcze jeden problem , gdy wchodzę na serwer , gram , gram . Następnym razem gdy wlączam grę bugują mi się OPCJE , SERWERY bugują tzn. gdy klikam w Opcje to włącza mi się jakiś dziwny serwer .

 

Pomocy !

Za pomoc serdecznie dziękuje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem to samo.. z 1 problemem poradziłem sobie w taki sposob, ze zainstalowalem nowego cs'a..  (z v48 na v43)

 

2 problem mialem ten sam, zapewne szukasz serwerów w zakładce INTERNET.. Nie rób tego, serwerów szukaj na internecie nigdy w cs'ie ;)

zrob reinstala cs'a :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KleszczU, napisał że robił reinstall i nie pomogło.

Po pierwsze ściągnij Countera z sieci Csowicze następnie go zainstaluj potem spróbuj dodać serwery. Nigdy nie dodawaj z zakładki Internet itp psuje to grę.

Ps: przed instalacją nowego Countera usuń całą zawartość z dysku na którym miałeś go zainstalowanego ponieważ powróci ci ten sam cfg i może być w dalszym ciągu jeden i ten sam błąd. (Jeżeli nie zrozumiałeś to wytłumacze ci prościej tam gdzie zainstalowałeś Cs`a odinstaluj go a następnie usuń cały folder z Cs`em). Powinno pomóc.

"...Każdy kiedyś będzie musiał zasnąć,

Nadejdzie moment, w którym wszystkie światła zgasną,

Niejeden powiedział będę jeździł ostrożnie,

Do czasu kiedy nie dojedziesz ziom do pierwszej prostej..."

76561197987827969.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania autora tematem. Prawdopodobnie problem rozwiązany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie