Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie


Jacuuu ^^

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Jacuuu ^^

Serwer:DD2
Nic:k admina:Ziele VIOLLENT KILLUMINATI 

Data i godzina:13:47:41
Powód bana:Wstaw Screeny -;;-
Opis sytuacji:Początek rundy stałem z awp na środku gośćie się pochowali za murkami itp to szukałem ich i celowałem pewnie wyglądało to jak wh na moje nieszczęście o 14 wychodziłem a w momencie kiedy dostałem bana nie byłem nawet przebrany po powrocie zaraz wrzuciłem screeny i okazało się że ub nie mam dlaczego ?? Bo złe numerowanie 2000 2001 2002 2003 2004 nwm czy to mój CS jest tego powodem bo z każdym serwerem łączę się komendą connect bo nie zapisują mi się serwery a nie chce mi się nawet ściągnąć nowego . Kilka osób z serwera co ze mna grało potwierdzi że jestem czysty nie odwoływałbym się tak  gdyby tak nie było nie wiem jeżeli już mi nikt nie wierzy to chociaż jakiś specjalny nadzór bd mnie obserwować naprawde nie wiem ale chce tu grać bo pomimo tego że mam GO wole 1.6 a to nieliczna sieć co tu jeszcze grają także proszę o głębsze rozpatrzenie mojej sprawy ... 

Dodatkowe informacje: Screeny jeszcze raz http://www25.zippysh...P5Fxt/file.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Zostajesz Odbanowany. Zapraszam do gry.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie