Skocz do zawartości

Cs go


sahusa@

Rekomendowane odpowiedzi

Hehehe trudne pytanie mi zadajesz. Nie lubię odpowiadać szablonowo jak inni, czyli "bo są super gracze", "bo miła atmosfera", "bo drop kosmiczny". Ciężko jest jakoś wyszczególnić cechy, które mogłyby pokazać, że nasz serwer jest THE BEST.

 

Ja jednak z mojej strony mogę powiedzieć tylko tyle, że jest to coś innego, bo nikt nie stworzył serwera z 3 mapami latającymi w kółko, z czego 2 pochodzą z klimatów CS 1.6. Mogłem działać szablonowo jak inni, jednak zdecydowałem się na postawienie takiego serwera, gdyż chciałem sprawdzić reakcję innych ludzi, czy serwer się spodoba...

Jeśli chodzi o same modyfikacje serwera, to mogę przytoczyć dwie, których nie znajdziesz nigdzie indziej:

1. Plugin do wyboru noży został przeze mnie zmodyfikowany tak, aby kolejne kosy odblokowywały się dopiero po osiągnięciu określonej ilości fragów.

2. Dziś dodam możliwość kupna VIPa u mnie na GG/Steam. Zaletą jego jest to, że każdy gracz, który te udogodnienie nabył, będzie mógł wybrać sobie dowolny ClanTag (oczywiście działający tylko na naszym serwerze - nie mamy władzy poza nim)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie