Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Przyszedł Czas na Mnie.


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z wami wszystkimi pożegnać z tego powodu, że za dużo mam nadrabiania nauki po chorobie


i nawet nie potrafię już znaleźć czasu na CS'a (jedynie co to mogę sobie pozwolić na 2/3 godzinki ale to i tak za mało jak na Admina), nie będę się tu rozklejał, ze z wami się żegnam no ale przyznam się jest mi ciężko z wami pożegnać.


Chciałbym najbardziej pozdrowić.


 


-ZIELE (Dobry z ciebie UBTeam ale jak i za równo można się z tobą dogadać jak i porozmawiać.)


 


-RumcajsJumper (Bardzo dobry z ciebie właściciel sieci jak i do rozmowy no i oczywiście Bocik z ciebie :).)


 


-Michał (Jesteś spoczko, fajnie się z tobą piszę na SB, no i jakbym mógł zapomnieć życzę ci żeby ci się udało z moderatorem :).)


 


-Mambuss (Dobry z ciebie grafik i dziękuje za Awatara.)


 


-Najarany (Dobry z ciebie UBTeam ale jak i równy z ciebie chop z, którym można na spokojnie pisać :D.)


 


No raczej to powinni być wszyscy, których chciałem pozdrowić, jeśli kogoś pominąłem to Przepraszam.


+Chciałbym powiedzieć, że oddaj Steam mojemu Bratu więc prosiłbym o usunięcie mnie ze Steam


a jak nie to sam najwyżej to zrobię, proszę dla tego ponieważ nie chcę żeby coś głupiego do was napisał. 


Oraz fajnie się z osobami tymi co grają na CodMod 1001 Fragowało. :(


 


Mam nadzieję, że jeszcze się zobaczę z wami na serwerze i zagram z wami jakąś rundkę a może dwie, ale to jak będę miał czas.


 


No to w takim razie żegnam się z wami, Pjoncia i dobrego Skilla wam Życzę na Serwerze.


 


P.S


Prosiłbym od razu o zabranie Admina i jego Uprawnień na Serwerze CodMod w, którym się tak zakochałem można to powiedzieć po przez super ludzi z, którymi można popisać jak i świetnie pograć. :(


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejmy nadzieję że jeszcze do nas zawitasz :)

 

 

Pozdrawiam.

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie