Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Zablokowane Hejcia. ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Dawno dawno temu za górami za lasami... Tak no ! :D
Siemka !  <jupi> 
Gram u Was od nie dawna i spodobał mi się serwer ONLY DD2, nic dziwnego, bo gra tam dużo ludzi no i uwielbiam mape de_dust2 *o* Panuje fajna atmosfera, chociaż często zdarzają się obrzydliwi cziterzy, ale dzielni admini od razu usuwają tych bezmózgich baranów, którzy za wszelką cene próbują innym zepsuć zabawę... ehh nie cierpie tego :D
A tak do rzeczy mam na imię Anetka, w tym roku kończe 17 lat, chodze do liceum w Kielcach i takie tam... Gram w CS od 6 lat no wiem wiem...bla bla bla chociaż tego nie widać, po tym jak gram, głównie dlatego, ponieważ dużo czasu spędzałam na modach typy jail i deathrun, po za tym pierwsza klasa liceum to nie przelewki, więc raczej biorę się za naukę, ale oczywiście w wolnej chwili gram w moją ukochaną gre, oczywiście każdy wie w jaką ;)

Pozdrawiam was cieplutko :3  <serduszka>

sdea1v.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panuje fajna atmosfera, chociaż często zdarzają się obrzydliwi cziterzy, ale dzielni admini od razu usuwają tych bezmózgich baranów, którzy za wszelką cene próbują innym zepsuć zabawę... ehh nie cierpie tego :D

Anetciu, rad jestem słyszeć takie słowa, duszę moją niczym miód delikatnie muskają . :D

 

Jestem dzielnym adminem ! :D Witam Cie w naszych szeregach dd2kidsów ! I zapraszam na ts :)

tumblr_mthge9nvNU1sj1vlgo1_500.gifmefedron = więcej głów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie