Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Skarga na admina Cichy


Jaca

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: jaca

Data i godzina: ok 21

Na kogo chcesz złożyć skargę: admina "cichy"

Opis sytuacji: Więc tak.Grając na mapie: "de_aztec" zauważyłem że gracz,o nicku  "devil"  gra na wallhacku.Zgłosiłem to na u@,ale  admin nie zareagował.Więc ponowiłem"wielokrotnie" moje zgłoszenie na u@, i nic.Po jakimś czasie napisał taki tekst na yy@ "PROBLEM JAKIS"już więcej nic nie pisałem,bo wiedziałem że nie warto.Do tego gracz zareklamował jakąś sieć,gdzie wcześniej był ,już upomniany,aby usunął binda.I co? nic, a jego też zgłośiłem na u@.Ogólnie mówiąc,porażka.Dodam że owy admin uczestniczył w tej rozgrywce.Nie wiem może mu dobrze szło,że zapomniał o swoich obowiązkach?.  Dobra sieć,dobre mody a taka żałosna postawa admina.  Dołaczę screeny i demko.Pozdrawiam jaca.

IP/ STEAM_ID: #27  "CICHY" 1838 STEAM_0:0:8626102  16 25:06   20    0


screeany: 

post-569-0-33733000-1424813528.jpg

 


 

http://zapodaj.net/12020ad84ba83.jpg.html    -SCREEAN IP graczy/admina



http://zapodaj.net/43519212fd07c.jpg.html     -  REKLAMA gracza.Po odczekaniu bana dalej reklamuje.

 PS. proszę moderatora o przeniesienie tego tematu, do: skargi admina/graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że 2/3 adminów to tak naprawde dzieci, którzy uczą sie obsługi amxmodmenu w internecie, dla mnie skarga słuszna, bo skoro gracz zgłasza cheata na u@, a admin nic z tym nie robi, nawet nie sprawdzi danego gracza, do tego po czasie pisze na y@@ PROBLEM JAKIS, dodajmy bez przecinka i z capsolockiem to już samo mówi o jego jakże wielkiej inteligencji, według mnie własciciel serwa powinnien go ogarnąć.

Dziękuje pozdrawiam :)

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj demko z hltv bo mi zapewne nie zadziała. Jeśli gracz okaże się spalony to zapewne admin zostanie upomniany. (Nie mi o tym decydować, ja tylko odpałami się zajmuje.)

 

Ządzą tu osoby niekompetentne,na te stanowisko.Dodam jeszcze kolejnego admina o nicku"VenoM"Który nie sprawdza się,w tej roli.Proszę właśćiciela servera,o ogarnięćie tych osób.Takie postawa adminów doprowadza,do tego że gracz rezygnuje z dalszej gry.

VenoM: <a href=http://zapodaj.net/2e551e9cfacde.bmp.html>Snapshot0001.bmp</a>Nie będę się rozpisywał,bo szkoda mojego czasu. Pozdrawiam Jaca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na demku wyraznie widać, że gracz używa wspomagaczy. Admin CICHY zostanie ukarany ostrzeżeniem za brak reakcji. Co do sprawy Venoma sam wycinek z konsoli nie wystarczy. Następnym razem poproszę o demko, jednakże admin zostanie upomniany słownie.

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: skarga sluszna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie