Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane eNeS? Na adma? :D


eNeS

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ShoLe | eNeS^
Wiek: 17
Znajomość amxx: 7-8
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/ShoLe%20%7C%20eNeS%5E/80.72.33.50:27390/
Steam: Mialem steama lecz go zamienilem :D
Mikrofon [tak/nie]: Pewnie ze tak
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam na imie Kacper, mieszkam w Wielkiej Brytani. Kiedys, me podania zawsze zostawaly zaakceptowane powodem bylo moje doswiadczenie w cs 1,6 jak i w administracji. Chcial bym sie jakos wykazac i pokazac ze sie przydam. Potrafie odroznic czitera od pro gracza ktory modeluje graczy przez sciany. Admin kiedy jest potrzebny to go nie ma, ciagle cziterzy sie rodza i chcial bym temu zapobiec jak i wspolpracowac z administracja.
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Mieszkam za granica. Mogl bym sie postarac o karte za miesiac.
Reklamy forum [10 linków oddzielonych enterem]: Przepraszam ze nie moge zrobic reklam. Powod zna Rumcajs nie bede sie rozpisywac. Nie wiem wogule jakim cudem zaklonilem moj komputer do wspolpracy zemna aby wejsc na forum.

 

Ps - Jesli zauwazyliscie jakis problem w mojej Ortografi to przepraszam :/ Mieszkam w Angli juz 9 lat. Moze sie wydawac ze konto jest pod podanie lecz tak nie jest. Mam problemy z przegladarka i mam nadzieje ze Rumcajs i inni to zrozumia

 

 

Wiem ze sie osmiesze tym podaniem... No ale Coz :/ Moge napisac tyle ze napewno sie przydam.

Mam nadzieje ze rzucicie na to oko i dacie mi szanse

 

Peace ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś ty składasz podanie na admina ze swoim chamskim zachowaniem?! 

Wielkie NIE.

-Brak kultury osobistej, obraża graczy na każdym kroku, teraz za cytuje jak to raz odezwał się do mnie ShoLe jak zbanowałem go za kulturę

 "Co ty odpier***** kretynie jeb***"

 

, nie jest to normalne zachowanie,

-Brak steam,

-Jestem dzień w dzień na serwerze więc proszę cię nie kłam, że "nie ma Admina kiedy jest potrzebny" a jak nie ja to PuZone, albo i nawet Rumcajs wejdzie i zobaczy co się dzieje,

-Popracuj nad swoimi emocjami wobec innych graczy i nad swoja kulturą,

-Komentowanie swojego podania.

 

@

Szkoda, że nie ma starego AMXBans to bym ci pokazał wycinki twoich banów na 5-30 minut za kulturę i nie starasz się jej zachować i nie okłamuj sam siebie.

@

No to dobrze, że cię zaciekawiło widać boisz się przyznać do prawdy no ale co kłócić się nie będę

zobaczymy jak wypowiedzą się inni na temat twojej Opinii i zachowania na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jesteś ty składasz podanie na admina ze swoim chamskim zachowaniem?!

Wielkie NIE.

-Brak kultury osobistej, obraża graczy na każdym kroku, teraz za cytuje jak to raz odezwał się do mnie ShoLe jak zbanowałem go za kulturę

, nie jest to normalne zachowanie,

-Brak steam,

-Jestem dzień w dzień na serwerze więc proszę cię nie kłam, że "nie ma Admina kiedy jest potrzebny" a jak nie ja to PuZone, albo i nawet Rumcajs wejdzie i zobaczy co się dzieje,

-Popracuj nad swoimi emocjami wobec innych graczy i nad swoja kulturą.

Nigdy mnie nie zbanowales za kulture. Kulture osobista Staram sie zachowac a po drugie to nie uzywam slowa "kretyn"

 

@

Tak, szkoda ze nie ma starego AMXBansa bo az zaciekawilo mnie twe oskarzanie.

@

No to czekam na opinie innych. Powyzywac z ludzmi dla beki np PuZonem to tak Ale bez powodu innych nie wyzywam. Jak mowilem staram sie zachowac kulture lecz jestem osoba wulgarna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chamsko ? :D ej.. sam mnie wyzywasz od szmat jak Cie zabijam nawet jest hltv i jak piszesz na @@ xd ale ja tego serio nie biore wiec... nie wiem czemu takie komentarze. Stema nie mam bo sie zamienilem z Rumcajsem. Podalem juz powod czemu reklam nie zrobilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:

+ aktywność,

+ steam,

(?) składka,

- reklamy, ale pisałeś, że Rumcajs zna powód, więc raczej nie powinno być tutaj żadnych "niedogodzeń"

Na przyszłość nie wypowidaj się w soim podaniu, możesz edytować pierwszy post ; )

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone. Odpracuj warna

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie