Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Admin który nie rozróżnia laga od sh


PrO

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś przed godziną 19 dostałem bana od admina który chyba nie powinien go mieć bo nie rozróżnia od lagów od czitów . Ping miałem chwilowo po kilka tysięcy a on daje mi bana . Proszę o od banowanie mnie ponieważ nie jestem osobą która gra na jakiś dopalaczach a wasz serwer jest od kilku tygodni jednym z moich ulubionych . Oto wycinek z konsoli . Proszę o jak najszybsze rozpatrzenie mojej sprawy i ogarniecie admina który powinien wziąć się za naukę  !!! Z góry dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy bo zostałem nie słusznie oskarżony o cheaty .


  [AMXBans] =============================================== 


[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina PuZone. 

[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 

[AMXBans] Zbanowany Nick : [boost] PrO 

[AMXBans] Powod : ' sh ' 

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.CSowicze.pl 

[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 132270455 ' 

[AMXBans] Twoje IP : ' 5.174.170.70 ' 

[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie miałem napewno pingu po 30-50 bo nie mam aż tak dobrego neta . Chciał bym mieć taki ping . A tak po za tym to jak przyszłeś na serwer to mineło jakieś z 10 min zanim dostałem bana za sh to chyba widział byś szybciej że zapierniczam po całej mapie a nie zrobiłeś tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jakie są postępy według mojej sprawy ? Bo bardzo zależy mi o jak najszybszy powrót na wasz serwer bo naprawdę jest tam miła atmosfera i fajnie się na nim gra 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic  na to nie poradzę ,że były zmiany i nie ma chwilowo hltv dzisiaj mieli wgrać.

 

Myśle ze jest czysty można mu dać ub jak tylko będzie hltv sam wrzucę demo  z hltv

 

 

EDIT

Sprawdzałem demko żadnego sh nie widać pomyłka admina.. Widzę już ub dostałeś można zakmnać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Procentowy.

Gracz dostał ub mimo żadnego demka czy coś a ja sam przejrzałem demo i dałem info ,że czyste sprawdziłem pod kątem  tylko sh

 

 

wrzucam ci 2 dema one są z hltv więc będą działać.

 

2 dema :   Pierwsze demo mapa przed banem 2 demo zaraz jak dostał bana   nie wiem które to które.

 

http://www67.zippyshare.com/v/f7FQaCvO/file.html

http://www67.zippyshare.com/v/0IeOMLsq/file.html

 

 

 

Pozdrawiam

 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gracz nie grał na sh , sam speedhack ma odgłos inny niż normalna gra i na sh nie ma się pingu , a pro miał zbyt duży ping i go lagowało i się wydawało , że sh , o to screen:  http://www75.zippyshare.com/v/rZdhAo1d/file.html , zdarza mi się też ping nawet do 1k i co wtedy też dacie perma za "sh" ?  , sh samo daje inny dźwięk + brak pingu , sh + aimbot daje inny głos i same HeadShoty  ping normalnie

 

Gracz czysty i proszę o zamknięcie tematu , gdyż admin źle przyjął to , zamiast zobaczeć na ping itp to od razu wlepił perma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Sprawa wyjaśniona

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie