Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Mało adminów


DominikMusic♥

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: DominikJumper
Wiek: 16 lat. 
Znajomość amxx: 7-8  (Miałem swoje serwery). 
Link do GT z przegranymi godzinamihttp://www.gametracker.com/player/DominikJumper/80.72.33.58:27060/
Steam: Oczywiście. 
Mikrofon [tak/nie]: Nie. 
Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Na wstępie. Wiem, że nie mam spełnionych wszystkich wymagań, tzn : godziny. Ale serwer jest dobry, administracja ogarnięta, jest z kim pogadać. Chciałbym pomóc, bo mam dużo czasu i mogę go poświęcić dla serwera. Można ze mną pogadać, lubie nawiązywać nowe znajomości. :D 

Coś o sobie, interesuje się informatyką, a ze sportu siatkówką. Mieszkam w mazowieckim - okolice Radomia. Adminem chciałbym zostać, ponieważ wiem, że nie kązdy ma zawsze czas, gdy są cziterzy, a ja w miare noł lajfie, więc myślę, że warto dać OP. Znam się na rzeczy więc nie będzie z niczym problemu. 
Składka [11zl sms | 7,50 zł przelew]: Tak, lecz dopiero od następnego miesiąca jeżeli to nie będzie problem. :) 
Reklamy forum [10 linków oddzielonych enterem]: Wybaczcie, że dziś nie dodam - zrobię to jutro = nauka. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ wiek

+ steam

- mikro :/

-/+ nauka, mam na myśli to jak przeznaczysz czas na grę skoro się uczysz? :3

Na twoim miejscu poczekałbym z tym podaniem. To prawda, zdarzają się cziterzy, ale nie może pierwszy lepszy gracz być adminem. Być może zrozumiesz.

Jak dla mnie neutral.

 

nie wiem czy zwykli userzy mogą się wypowiadać, dołączyłem nie dawno, jak nie to można usunąć ;)

by Stanetikk, za pozwoleniem oczywiście. ( stanetikk.deviantart.com )

lance_butters_smudge_by_stanetikk-d74j59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosta odpowiedź Nie, czemu?

 

-Okłamałeś z Reklamami dalej ich nie ma,

-Słaba aktywność na DD2,

-Mikrofon.

 

Jeśli nie masz czasu na grę bo nauka ci w tym przeszkadza to się zapytam, czemu podanie składasz jeśli masz takie utrudnienia w domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie