Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane Jak zrobic FragMovie?


Sofcik

Rekomendowane odpowiedzi

W tym poradniku pokaże Wam jak dobrze nagrać i zmontować demko:

 

1. Ściągamy najpierw : Frapsa i Sony Vegas'a 8 Cracki itp to już sobie sami szukamy.

 

2. Po zainstalowaniu uruchamiamy frapsa .

 

3. Wchodzimy w zakładkę Movies

i po prawej stronie zaznaczamy 60 FPS.

 

4. Następnie klikamy "Change" i wybieramy miejsce (dysk i folder) w którym mamy najwięcej miejsca ponieważ demka z Frapsa zajmują (1 minuta ok 1 gb).

 

5.Teraz wybieramy sobie klawisz który po wciśnięciu zacznie nagrywać nasze demko.

 

6. Teraz minimalizujemy frapsa i wchodzimy w cs'a.

 

7. Wchodzimy w nasze demko z HLTV bądź na serwer wciskamy nasz zbindowany na nagrywanie klawisz.

 

8. W którymś miejscu ekranu powinien się nam pojawić Frapsowy licznik FPS.

Żółty kolor licznika FPS oznacza "neutral" czyli fraps obecnie mierzy tylko fps.Czerwony kolor licznika FPS oznacza "Nagrywanie" czyli fraps obecnie nagrywa nasze demko bądź robi screenshota.

 

9. Po nagraniu demka czas je obrobić W tym celu uruchamiamy program "Sony Vegas 8".

 

10. Po uruchomieniu wchodzimy w zakładke Explorer i wybieramy lokalizacje w której mamy zapisane demka.

 

11. Przeciągamy w okno odtwarzania nasze demko i wybieramy te które się nam najbardziej podobają.Coś nam nie pasuje zaznaczamy i wciskamy "delete" (po tej czynności demko zostanie usunięte z naszego okna odtwarzania).

 

12. Po wybraniu demek czas je jakoś zmontować w tym celu przeciągamy jeden na drugi.W ten sposób zrobiło nam się przejście Czyli płynne przejscie między demkiem a demkiem.

 

13. Urozmaicimy to troszkę i wejdziemy w zakładkę "Transitions" tutaj wybieramy sobie rodzaj przejścia (tzn jak ma wyglądać ).

 

14. Wybrany rodzaj przejścia przeciągamy na nasze przejście ( czyli ten niebieski krzyżyk wynikający z nałożenia na siebie dwóch demek ).

 

15. Pojawiło się nam teraz okienko w którym wybieramy poszczególne szczegóły przejścia

To już jest zabawa dla zaawansowanych więc zostawiamy tak jak jest i klikamy czerwony krzyżyk.W ten sposób możemy zmontować kilkadziesiąt / kilkaset demek.

 

15. Teraz możemy obejrzeć efekt naszej pracy klikając znaczek play.

 

16. No tak wszystko gra ale brakuje tu jednego ... Muzy. Tak więc wchodzimy znowu w Explorer i wybieramy folder w którym mamy muze i tak samo jak z filmem przeciągamy muzyke do okna odtwarzania pod klipem.

 

17. Teraz warto dodać napisy końcowe jak i początkowe. Ja dodam końcowe.

 

18.Klikamy na okno odtwarzania u góry (nie na kilp) i wybieramy "Instert Text media".Pojawi się nam okienko Wybieramy sobie rozmiar czcionki Jak i samą czcionkę.

 

19. I teraz możemy sobie w tych opcjach i zakładkach dłubać.

 

20. Teraz klikamy na czerwony krzyżyk i przeciągamy nasz tekst na początek / koniec filmu możemy też dodać przejścia.

 

21. Oglądamy sobie nasz końcowy efekt

 

22. Teraz należy skrócić plik muzyczny do długości naszego filmiku.

23. Aby zapisać nasz filmik i skonwertować do formatu np Mpeg klikamy w menu górnym "file" a potem "render as"

 

24. Wyświetliło się nam menu w zakładce "Zapisz jako typ" polecam wybrać Mpeg

 

25. Teraz klikamy custom i wybieramy jakość na "best"

 

26. Następnie przechodzimy do zakładki Video (na dole) i przeciągamy pasek "Video Quality" na 20

 

27. Następnie klikamy Ok, a potem na zapisz

 

28.Teraz Nasz filmik zostaje skonwertowany do wybranego formatu

 

29. I już! Gotowe!

 

Mam nadzieje że poradnik się przyda, choć nie jest on całkowicie pisany przeze mnie. Jest z cscenter ale przeze mnie ulepszony wizualnie! ;)

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

las3r, Ty się zawsze do czegoś musisz doczepić... Nic nie udostępniam. Chcesz, to kup sobie ten program prosze bardzo. Ja tylko napisałem jedną z dostępnych opcji. ;)

Ps. A wiesz, że ta dupcia, którą masz na avatarze może należeć do kobiety, która może sobie nie życzyć udostępniania jej zdjęć w internecie przez inne osoby niż np jej fotograf? :P To jest łamanie praw autorskich.

"Art. 115. - przywłaszczenie autorstwa, fałszowanie autorstwa 1. Kto przywłaszcza sobie autorstwo albo wprowadza w błąd co do autorstwa całości lub części cudzego utworu albo artystycznego wykonania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 3. 2. Tej samej karze podlega, kto rozpowszechnia bez podania nazwiska lub pseudonimu twórcy cudzy utwór w wersji oryginalnej albo w postaci opracowania, artystyczne wykonanie albo publicznie zniekształca taki utwór, artystyczne wykonanie, fonogram, wideogram lub nadanie."

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój regulamin, mam na to świadków i dowody. Ten leszcz z playboya za to zapłaci...

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

22178788237813265097.png

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

 

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Counter-StrikeCounter Strike 1.6Baza poradników !"

do

"Forum główneOrganizacjaPoradniki".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie