Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

[Rekrutacja] Szukamy opiekuna na serwer COD 150 lvl.


ASSASSIN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Z racji na to, że nasz poprzedni opiekun został zbanowany ponownie otwieramy rekrutacje na opiekuna naszego serwera.

 

W dniu dzisiejszym tj. 14.02.2015r otwieramy rekrutacje na opiekuna serwera COD 150 lvl. Poszukujemy 1 osoby, która ma doświadczenie w prowadzeniu serwera. Podania proszę pisać w tym temacie.

 

 

 

Wymagania na opiekuna serwera:
- Steam
- Umiejętność wgrywania pluginów i edytowania ich
- Codzienna aktywność na serwerze i na forum
- Minimum 18 lat
- Minimalna znajomość AMX 8/10
- Minimum 10h przegranych godzin
- Musi posiadać kulturę osobistą
- Brak ostrzeżeń na forum

- Nadzór nad adminami serwera

- Imię:
- Nick:
- Wiek:
- STEAM:
- Microfon:
- Ts3:
- Pomoc finanosowa:
- Pomysł na rozkrecenie serwera:
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer:
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź):
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź):
- Kontakt:

Osoby, które nie mają nic mądrego do powiedzenia w temacie proszę o milczenie! !!

 

Rekrutacja na opiekuna trwa do odwołania.

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Damian


- Nick: Mambuss


- Wiek: 18 latek


- STEAM: Mambuss / greenzege


- Microfon: Oczywiście, że mam


- Ts3: Mam ;)


- Pomoc finanosowa: Jakaś tam się zawsze znajdzie ;)


- Pomysł na rozkrecenie serwera: Niedługo otwieram server metka, więc mógłbym jakoś tam zareklamować.


- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Myślę, że od 5-6h oraz na wezwania Graczy też będe wchodził ;)


- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Doświadczenie lekkie mam, ponieważ przebywałem na wielu serverach jako opiekun oraz miałem swój własny server CS 1.6. Na prawie każdym serverze sprawowałem się b. dobrze według opinii właścicieli serverów, oprócz tych właścicieli, którzy mówili, że okradam im server, ponieważ Gracze byli b. zazdrośni i fałszywe zdanie o mnie mówili. Na serverach COD MOD przesiaduje już troszkę długo, więc informacje o samym modzie są mi znane, byłbym również w stanie pomóc nowym Graczom na czym polega ten o to mod.

W konfiguracji servera nie przesiadywałem zawsze tak długo, ale podstawowe CVARY etc. znam, a wydaje mi się, że to jest najważniejsze :)


- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Więc uważam, że nadam się na to stanowisko, ponieważ jestem bardzo kulturalny oraz miły wobec Graczy. Zawsze, gdy ktoś prosi mnie o pomoc próbuję mu w jak najlepszy i najszybszy sposób pomóc. Reaguje na prawie każde wezwanie Gracza. Jestem osobą dwustronną, nigdy nie trzymam się jednej osoby i nie wyróżniam osób, bo jest to znajomy. Nie toleruje chamstwa oraz kłamstwa wobec innych ludzi, jeśli ja jestem fair wobec tej osoby, więc oczekuje też aby druga osoba była wobec mnie fair. Aktualnie Administruje na serverze COD 45k lvl i Gracze tam na mnie nie narzekają, wręcz przeciwnie, więc wydaje mi się, że i na COD 150lv by na mnie nie narzekali.


- Kontakt:

Steam : Mambuss / greenzege

GG: 51864041

PW na forum

58756141763884368545.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Patryk.
- Nick: Patinson.
- Wiek: 16
- STEAM: Patinson. Również na moim profilu, jest steam podany.
- Microfon: Posiadam.
- Ts3: Posiadam.
- Pomoc finanosowa: Zależy na jaką kwotę.
- Pomysł na rozkrecenie serwera: Sporo reklamowania, nie tylko na cssetti. 
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Jak mam być szczery nie gram w cs'a 1.6 Kiedyś bawiłem się w to, robiłem paczki, ale to stare dzieje, mogę Ci pomóc przy prowadzeniu serwera, nie potrzebuje żadnych passow do hostingu, samo konto z FTP mi wystarczy. 
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Posiadałem nie raz sieć serwerów, oraz swój serwer pod cs'a 1.6. Potrafiłem rozkręcić serwer bez reklamy płatnej. 
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Myślę, że jestem ogarniętą osobą na te posadę, co prawda nie spełniam do końca wymagań, ale można spróbować. 
- Kontakt: Pw, GG w profilu, steam również. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Imię: Michał
- Nick: SoLLuffka
- Wiek: 20
- STEAM: Tak, http://banid.pl/kto?to=0:1:47139117
- Mikrofon: Tak
- Ts3: Tak
- Pomoc finansowa: Tak, czasami
- Pomysł na rozkręcenie serwera: Reklama na różnych portalach, steam, gg, wgranie ciekawych (unikatowych) pluginów
- Ile poświęcisz dziennie czasu na serwer: Na codmod mało, miałem kiedyś serwer o takim modzie i wszystko ładnie działało. Tutaj na sieci skupiłem się na JailBreak ale niestety zmienił się główny opiekun :)
- Doświadczenie (dłuższa wypowiedź): Prowadziłem kiedyś swoją sieć lecz nie miało to sensu. Nie znalazłem nikogo konkretnego do pomocy a na początku jest to bardzo ważne. Tutaj na sieci opiekowałem się serwerem Jailbreak i naprawiałem wszystkie bugi jak tylko miałem czas. Na serwer jestem w stanie poświęcić czas od poniedziałku do soboty po kilkanaście godzin, w weekendy (sobota, niedziela) wyjeżdżam do dziewczyny więc wiadomo brak czasu :)
- Dlaczego ja (dłuższa wypowiedź): Postaram się pomóc w rozkręceniu serwera. Znam się na edytowaniu oraz pisaniu małych pluginów. 
- Kontakt: gg:49446611, steam: SoLLuffka | csowicze.pl, skype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Forum główneOrganizacjaOgłoszenia"

do

"ŚmietnikArchiwum".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie