Skocz do zawartości
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×

Propozycje zmian?


ZuKo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

Wiecie lub nie jestem nowym opiekunem coda,od dosyć długiego czasu nie było żadnego update więc jeżeli macie jakieś propozycje,prośby dotyczące serwera piszcie śmiało,
jeżeli piszecie taką prośbę,propozycje np "dodania innych modeli" poszukajcie od razu dowlondu aby nie musiał szukać pół dnia,mam nadzieje że podoba wam się że coś będzie się działo. Mod serwera nie będzie zmieniany,jest cod mod i tak zostanie! 

Edit:

Jeżeli macie jakieś fajnie sound-tracki ucięte bardzo chętnie wgram coś nowego.


Zmiany :

Dodana klasa amadeusz
Dodana klasa Mlody amadeusz

Kontakt
Steam: ZuKo
GG: 52666761

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łap kilka rs'ów, poszperałem w internecie i coś wybrałem :D

 

DL:

https://mega.co.nz/#!FwFRmC6R!xndl-4S4cpjYSgipsyL2fiQXbTHuI3osVRV47uy8o_g

Skan:

https://www.virustotal.com/pl/file/4327399c86680d28775a97ccbc0d5b102a8777b805b948e15891285070dd67c5/analysis/1423873623/
58756141763884368545.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wgraj perk; Tajemnica Papugi

 

Opis;

 

-Niewidzialność 10 / 255 , oraz 1/4 z każdej broni :)

                                                                           ff7ln5.gif

                                                                           ff7ln5.gif

Kontakt;

 

- Steam: taex86

- Forum: Prywatna Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wprowadzić kilka perków dających  kondycje, wytrzymałośc, int , hp . Bronie bez zadnego 1/? Nie same awp itp ale np tmp i mp5. Jakies płonące naboje/ trujące/ granaty np smoke w którym jak chodzimy zabiera nam 5hp/1s.

 

Możliwośc wpisania przez graczy "rtv" czyli jeżeli połowa graczy wpisze jest vote map. Jakiś kontakt z administratorami ostatnio co wyjdzie admin cheat wchodzi ;( 

 

Oraz zwiększenie liczy slotów o 5/6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do trujących naboi myślę że nie będzie problemu,
Kontakt? jak wchodzisz  na serwer masz gg do Wlasciciela i Opiekuna serwera + co chwile na say co chwile gg wyskakuje,
Slotów nie ma sensu powiększać bo nie gra tyle osób aby była taka potrzeba

Kontakt
Steam: ZuKo
GG: 52666761

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie