Skocz do zawartości

Zablokowane Hmm, wypadało by się przywitać :<


Rekomendowane odpowiedzi

Tak, więc moi drodzy. Przybyłem na tą sieć bez żadnego przywitania? :O

 

JAK TAK MOŻNA?!

 

Mam na imię Damian, mam 17lat (Rocznikowo 18). Pochodzę z Lubicza dolnego (okolice Torunia). W Counter Strike'a gram nie wiem ile czasu, nawet tego nie liczę ponieważ gram trochę i jest przerwa.. Tak w koło. Z charakteru jestem bardzo wrażliwy i lubię się często obrażać na ludzi. Większość uważa mnie za ćpuna na serwerach bo tak nagle mi się pogarsza, śmieje się jak głupi, taka mini "głupawka". Interesuje się muzyką, a mianowicie rockiem i metalem oraz Japońskim Popem/Metalem. Uwielbiam również anime oraz język japoński, którego uczę się w wolnych chwilach jak tylko mogę. A w związku z tym, że słucham metalu polubiłem mieć długie włosy, które cały czas zapuszczam tylko szkoda że mam taki zwykły naturalny blond.

Marzenie na przyszłość? Hmmmm, jednym z nich to jest Odwiedzenie Tokyo, natomiast drugim jest wiedzenie spokojnego szczęśliwego życia i założenia rodziny (Tak, dobrze myślisz. Chcę być ojcem).

 

I radzę uważać na moję nastroje ponieważ, zmieniają mi się humorki jak "Kobiecie w ciąży" :(

 

Chyba to wszystko co chciałem opisać o sobie. ;D

ken_kaneki_by_daveartworks-d8cr5ay.png

graphic.png

graphic.png

b_560x95.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strzałeczka 

                                                                           ff7ln5.gif

                                                                           ff7ln5.gif

Kontakt;

 

- Steam: taex86

- Forum: Prywatna Wiadomość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, Miło mi cię poznać ;), również się tobie przedstawię jestem Krzysiek :) 

b_350_20_FD0C2F_610054_FFFFFF_000000.png

FFFFFF_5215_000000_5345_mini.png

Poszukuję adminów na serwer Surf/4FUN chętni pisać na gg 33256736

Wymagania:

-Znajomość amx

-steam

-+16

-Opanowanie oraz kultura

-Kilka słów o tobie

-------------------------------------------

Składka miesięczna to 11,70zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie