Skocz do zawartości

Zablokowane ABC'ek[Redaktorem]?


Procentowy.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Jakub
Wiek: 16
Staż na Forum: Od wczoraj (5H)
Ile godzin dziennie jesteś na Forum: Dziennie potrafie być na forum nawet 5H.
Znajomość ortografii: 7/10 (Nie ufam bardzo swojej znajomości ortograficznej).
Coś o sobie: Jestem miłym, ogarniętym i szczerym chłopakiem, nie lubie szukać kłótni tam gdzie nie trzeba, ogólnie to mam na imię Jakub, lat 16, mieszkam we Wrocławiu (Dolny Śląsk), profil sportowy(szkoła)-piłka nożna, chodzę do klubu (Śląska Wrocław(Młodziki - Juniorzy), trenuje też sztuki walki MMA/Mua-thai/Kick boxing, lubię też zajmować się rysunkami typu grafity, szkice oraz zwykłe rysunki, interesuje się też motoryzacją (motocyklami - motor to tylko silnik).
Jakie są Twoje relację z użytkownikami?: Nie oceniam ich na razie za dobrze bo jestem tu od nie dawan, ale jakoś do przodu idzię i stram się z nimi dogadywać po przez ShoutBox jeśli ktoś będzie chciał to postaram się wejść na TS.
Masz jakiekolwiek doświadczenie w byciu Redaktorem?: Posiadam lekkie doświadczenie na trzech lub czterech forach *nie będę reklamował* byłem Redaktorem Naczelnym (Byłem opiekunem Redaktorów), Redaktor jak i Dziennikarz.
Dlaczego Ty?: Dlaczego ja hmm, ponieważ bardzo lubię sprawować taką pracę robić Wywiady/Gazetki oraz chciałbym pomóc Redaktorom a jak się nie mylę to jest tylko jeden i jest to bodajże *Malinaa*.

 

+Jeśli moje wymagania wam przeszkadzają to proszę mówić śmiało ja to zrozumiem i będę starał się je nadrobić. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Posiedź jeszcze z nami na forum i dopiero staraj się na redaktora iść :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie