Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [Admin~Gracz] Skarga.


ABC`

Rekomendowane odpowiedzi

Nick ; Chojrak.`

Oskarżony ; Lubie To, mistrz.

 

Napisze to tak screenow i kopii waszej glupotynie mam, ujme to tak Admin Lubie To,slapowal się kiedy chciał i kiedy mu się podoba na say admina wyklina gorzej niż zwykły gracz i przedluza każda rundę tak jak on sobie zagra a za to mistrz, mówił, że aiut ma mu dać Admina bo inaczej to się źle skończy czy jakoś inaczej, prosilbym o zdegradowanie jednego i drugiego z posesji admina jb ponieważ jeden nie potrafi zachowywac sie jako admin a drugi robi sobie co chce a myśli, że nikt nie patrzy.

 

Przepraszam, ze pisze z innego konta ale na telefonie mi pisze, że tamto konto ma nie poprawne hasło, otóż piszę z telefonu więc przepraszam za błędy ortograficzne, wzoru na skarge tez nie bylo i dla tego tak napisalem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo skarga jak najbardziej NIE SŁUSZNA!!!!!! a dlaczego? a dlatego że:

 

-ja slap robię wtedy kiedy trzeba np: jak mnie gracz o to poprosi lub jak ja sam się zbugowałem !!

-nie wyklinam nic z tych rzeczy może tam parę razy ale to jak byłem zdenerwowany każdemu się zdarzy

-nie przedłużam rund jak jest nas np: 1 CT na 2 TT noto nie ma sensu robić szybkiej rundy jak nikt w TT albo na Spect nie czeka

 

 

 

SKARGA JAK NAJBARDZIEJ NIE SŁUSZNA

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co teraz będziesz się wypierał bo boisz się, że stracisz Admina[JB], zachowaj się jak facet a nie dziecko

i przyznaj sie, że slapowałeś się kiedy chciałeś, i nie byłeś zdenerwowany bo wyklinałeś też kiedy chciałeś

na say admin, czekam na wypowiedź opiekuna co zrobi w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchaj mnie po pierwsze:

 

-Masz dowody?? bo coś mi się zdaję że NIE !! więc z czym do ludzi??

 

po drugie:

 

-jestem w twoim wieku i mam odwage się przyznać do błędu którego popełniłem

 

po trzecie:

 

-Już pisałem nie slapie się kiedy chce bo do niczego mi to nie potrzebne chyba że podejrzewam że jakiś wiezień wyleci za mape to wtedy specjalnie skaczę za mape i pózniej się slapie.

po czwarte Hahahaha cytuję: "boisz się że stracisz Admina(JB)"

 

-nie nie boję się że stracę admina bo [(nie masz dowodów.]) więc to już jest kwestia czasu i opiekuna lub właściciela co zrobi...

-a jeśli bym stracił admina to to był by błąd opiekuna lub właściciela ponieważ kurde nie wyklinam nikogo człowieku ogar !! ja tylko pilnuję i utrzymuję porządek !! :/ ;> ;>;>;>;>;>;>;>;>;>

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że screenów nie zapisałem jak wyklinasz sobie na say admina w wierszykach i slapujesz sie kiedy chcesz,

zobaczymy co zrobic opiekun moim zdaniem jest to przegiecie, haha utrzymujesz pożądek tak, że nawet obgadujesz DarkAngels

a na Admina tak nie przystało, niby ty jesteś w moim wieku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jetem w twoim wieku lecz na DarkAngel nie obgaduję tylko mówię że 1x na serwerze go widziałem a miał admina ale to jest już sprawa aiut_ita

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamykam temat:) skarga bez dowodow :) nastepnym razem daj dowody to podejmiemy odpowiednie kroki:) co do darkangel on sie uczy jb i jest to moj znajomy pod moja kontrola :)

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skype? :D aiutkapec800:) GG:51745473 masz problem? pisz :) odpisze po czasie:) nie wazne czy chcesz pogadac o aimbocie na serwie czy o vipie... czy moze o pogodzie:) pisz :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość automatyczna


Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6DeathRun Classic - 213.189.52.237:27071Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie