Skocz do zawartości
Konkurs MCFarma - Minecraft Edycja 1 ×
MISS & MISTER | WIOSNA 2024 ♥ ×
EVENT Kobiety vs Mężczyźni ×
[KONKURS] Znajdź pisanki! ×

Zablokowane [CS:GO] Pomysły na moda???????????


MAGNET

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko,

 

Nie ma sensu już ukrywać, że piszę CodModa pod CS:GO. Do zrobienia pozostały mi już tylko klasy, perki i jakiś sklep. Chciałem, żeby był to wielki BOOM (mimo, iż CoD'y już są w ilości 2), jednak na amxx jakiś gościu udostępnij jego wersję CodModa ;/. Dokończę modyfikację jak będę miał czas (a w tym tygodniu mam zapierdziel że masakra). 

 

Piszę ten temat, gdyż zastanawiam się nad stworzeniem swojego moda. Nie chodzi mi o małpowanie CodModa i tworzenie klas - to ma być coś świeżego, czego jeszcze nie było. Zwracam się z prośbą o pomysły. Jak taki mod miałby wyglądać. System awansowania? Moce? Ulepszenia broni? Możecie pisać co tylko chcecie, a ja w miarę możliwości będę pomału rozwijał projekt. Nie gwarantuję kokosów z dnia na dzień - zobaczymy co się z tego wykluje

 

Dzięki z góry za udzieloną pomoc i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaj klasy

; Kucacz * Podczas kucania widać tylko cień zadaje 5 + int obrażeń więcej

 

Oraz zrób kilka klas od poziomu

Wgraj też czas po położeniu paki

Drogi graczu to nie jest jak cs1.6 ze wszystko idzie latwo, pisanie pluginow cs1.6 jest latwiejsze niz w csgo, na csgo w polsce nie ma jeszcze dobre cod moda, co do tematu to bardzo ciekawy jestem jak to bedzie :D

 

Wlasny mod tylko na czym by polegal :D wszystko jest bardzo ciekawe ale tez na pewno trudne do zrobienia, sam wiem bo mam swoj serwer csgo i jest trudno, co do Twojego moda to moze cos takiego jak Awansy same ze musimy odblokowac klasy?

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że jednak lepszym wyjściem będzie oparcie się ma czymś. Zamieszczam niżej opis mojego mini-moda napisanego pod 1.6. Od niego można się odnieść - opinia o modzie, co się podoba/nie podoba, co można dodać/usunąć/zmodyfikować. Na podstawie zgromadzonych opini będę pisał moda on zera. Podkreślam raz jeszcze, że nie interesuje mnie małpowanie Codmoda, ale napisanie czegoś nowego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ah, no i opis:

 

Celem moda jest zdobywanie rang, które dają nam określone przywileje (HP, DMG, Krytyk, noże mocy etc.). Zdobywamy je poprzez wykonywanie misji. Menu główne moda jest dostępne pod komendą /mm - tam wszystko jest intuicyjnie opisane. Do moda jest również dołączone menu admina, w którym możemy ustawić dowolnemu graczowi porządaną rangę, lub sprawdzić jego osiągnięcia. Wykonywanie misji jest możliwe od bodajże 5 osób, aby nikt sobie po nocach nie robił misji ;). Ponadto co rundę plugin losuje osobę, która zostaje kapitanem drużyny. Taka osoba ma + 100 dodatkowego życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli zrobisz taki mod na csgo to szacunek, mysle ze bede nawet na nim gral :d

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Brak zainteresowania tematem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Counter-Strike Global OffensivePytania / Problemy"

do

"Counter-Strike 1.6 Pytania / Problemy ".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie