Skocz do zawartości

Zablokowane nara


Rekomendowane odpowiedzi

Ech ;c

 

Czas i na mnie , podam powód odejścia i to nie tylko to co sie wydarzyło między mną a pewną osobą , o to powody:

 

 

- przez pare osób jestem traktowany jak śmiecia a szczególnie przez mojego ziomka , który pokazywał i pomagał mi w trudnych w chwilach

- grając normalnie na cod mod 1001 lvl nagle wszedł RumcajsJumper ( jako unnamed) i wiedziałem , że da bana czy coś i nagle ledwo wszedł na spec i wali ssy a nikt nie wyzywał o cheaterów ani nic a Rumcajs wchodzi i wali ssy , nie chodzi , że dał ssy , lecz to zrobił celowo , bo wie , że  mam problemu z cs 1.6 i  że ssy sie nie zapisują , lecz nie będę tego drążył ja wiem jak było i on w 40%

 

 

Pisałem z pewną osobą o moim odejściu na wakacje z cs 1.6 , ale nie wiedzieliśmy , że nastąpi już wczoraj ;c

 

A więc tak , pozdrawiam:

 

Sysia - spoko jest i zawsze uśmiechnięta i normalnie z nią można pogadać

Kaneki - moja cipeczka <3 , spoko ziom , da sie normalnie z nim pogadać i popisać i ostatnio śmiać , a swoją drogą nie ćpaj tego co ćpasz

Humple - spoko ziom , da sie z tobą popisać i pogadać , swoją drogą nie lam na cod mod 2001 lvl

Pikaczu - jesteś spoko i jako jedyny w 1 podaniu na moderatora byłeś pozytywnie nastawiony i ciągle jesteś w stosunku do mnie i patrzysz na moje staranie i dzięki ci za to

`izcoN - jesteś spoko i zawsze uśmiechnięty

Malinaa - jesteś moim małym serduszkiem <3  , która zawsze uśmiechnięta jest i spoko i da sie z tobą o wszystkim pogadać

easy skill - jesteś spoko , uśmiechnięty i ostro napalony na kajdanki :D

Johnny - jesteś spoko , uśmiechnięty , da sie z tobą pogadać i po wyżywać na ts3 :D

RumcajsJumper -  jesteś spoko i pomocny i broniłeś mnie w różnych sprawach , lecz co ty odwalasz ostatnimi czasami to masakra ;c  a jak następnym razem będziesz szukał ogarniętych to gdzieś indziej , bo ja już mam tego dość , najpierw ściągasz mnie i ja ogarniam all a ty z dnia na dzień zaczynasz traktować jak zwykłego śmiecia , choć nie wiem za co  , lecz to już guzik mnie to obchodzi

 

 

 

Jak kogoś pominąłem to :

 

- niewiedziałem co napisać o tobie

- nie zdążyłem cie poznać

- stałeś sie burowaty

 

 

Nie powiem ile przewaliłem kasy na to , aby pomóc sieci , bo nie będę stwarzał  gorszej afery niż jest i atmosfery

 

 

Dziękuje tym co wymieniłem za cudne dni , lecz tak jak jest napisane 2 powody mojego odejścia i pomóż mi odejść tak jak na pw pisałeś i co zrobisz z moim kontem to guzik mnie to obchodzi  xd

 

Życzę , aby forum dalej sie rozwijało i żeby dana osoba nie robiła innym ogarniętym osobom co mi  xd

 

 

Cześć i pozdrawiam :(

 

 

Steam ten sam: ~Mario | CSowicze.pl~

 

gg: 12381326

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze odchodzisz 

 

Narka bosie. :) moze kiedys wrócisz. :) Powodzenia  

nie ma szans , jak byś czytał to byś wiedział :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się. Szkoda, że odchodzisz bo dobrze ogarniałeś :)

bede na cod mod 2001 lvl gral , bo chodz tam mam po co grac ( premki )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się ;)

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie